Hyvinkään paikallissarja 2016-2017

Team HiroShima
NimiSeura 
Lehtomäki, KalleHyvinkään Curling ryKapteeni
Hirsimaa, VesaHyvinkään Curling ry 
Juntunen, PetriHyvinkään Curling ry 
Kivisilta, JussiHyvinkään Curling ry 
Ryökäs, Kari 
Salomäki, HeikkiHyvinkään Curling ry 
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
03.11.2016 20.00B2-B5 (Syyskierros - lohko B)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Stonesin Veljet 4-------4
Team HiroShima 13-------13
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
10.11.2016 19.00B5-B7 (Syyskierros - lohko B)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 10-------10
Viikate 3-------3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
16.11.2016 19.00B4-B5 (Syyskierros - lohko B)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
HRT 5-------5
Team HiroShima 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
28.11.2016 19.00B5-B8 (Syyskierros - lohko B)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 13-------13
DGH 3-------3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
04.12.2016 20.00B5-B6 (Syyskierros - lohko B)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 6-------6
Fipa 0-------0
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
11.12.2016 19.00B3-B5 (Syyskierros - lohko B)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Mc Fox 6-------6
Team HiroShima 8-------8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
18.12.2016 17.00B1-B5 (Syyskierros - lohko B)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Rocks`n`Roll 8-------8
Team HiroShima 3-------3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
15.01.2017 07.00B5-PA (Lähtöpisteet)Hyvinkää1Pelattu, luovutus
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima --------L
Pisteautomaatti --------W
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
15.01.2017 07.00B5-PA (Lähtöpisteet)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 1-------1
Pisteautomaatti 1-------1
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
23.01.2017 17.00A3-B5 (Mestaruussarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Fiina Curling 6-------6
Team HiroShima 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
29.01.2017 18.00A1-B5 (Mestaruussarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Eurocks 6-------6
Team HiroShima 1-------1
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
23.02.2017 19.00A8-B5 (Mestaruussarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Aleksis Kivet 8-------8
Team HiroShima 10-------10
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
27.02.2017 19.00A2-B5 (Mestaruussarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivilaatikko-SB 7-------7
Team HiroShima 2-------2
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
06.03.2017 20.00B2-B5 (Mestaruussarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Stonesin Veljet 4-------4
Team HiroShima 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
24.03.2017 19.00B1-B5 (Mestaruussarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Rocks`n`Roll 7-------7
Team HiroShima 2-------2
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
30.03.2017 20.00B5-B6 (Mestaruussarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 3-------3
Fipa 13-------13