Hyvinkään paikallissarja 2015-2016

Kierrokset
26.10.2015 19.00
  • Rata 1: Stonesin Veljet - DGH 13-6
26.10.2015 20.00
  • Rata 2: Eurocks - Fiina Curling 6-7
27.10.2015 17.00
  • Rata 1: Fipa - Willi II 6-3
27.10.2015 20.00
  • Rata 1: Rocks n Roll - HSV 4-3
28.10.2015 19.00
  • Rata 1: HRT - Junnut 8-4
  • Rata 2: Hupaajat - Kojootit 9-3
02.11.2015 20.00
  • Rata 1: Eurocks - Mc Fox 10-4
03.11.2015 20.00
  • Rata 1: Rocks n Roll - Willi II 14-2
  • Rata 2: Stonesin Veljet - HSV 4-5
04.11.2015 19.00
  • Rata 1: Hupaajat - HRT 6-6
05.11.2015 19.00
  • Rata 1: Fiina Curling - Viikate 14-3
  • Rata 2: Kivilaatikko - Jääkausi 7-11
08.11.2015 20.00
  • Rata 1: Kojootit - Junnut 6-4
10.11.2015 17.00
  • Rata 1: Willi II - HRT 2-10
10.11.2015 20.00
  • Rata 1: HSV - DGH 4-8
15.11.2015 12.00
  • Rata 1: Aleksis Kivet - Putinin Pojat 7-4
15.11.2015 15.00
  • Rata 1: Team HiroShima - Viikate 11-4
15.11.2015 17.00
  • Rata 1: Mc Fox - Jääkausi 7-8
17.11.2015 18.00
  • Rata 2: Stonesin Veljet - Rocks n Roll 2-9
17.11.2015 20.00
  • Rata 1: Kojootit - DGH 6-5
  • Rata 2: HSV - Fipa 6-6
18.11.2015 17.00
  • Rata 1: Kojootit - HRT 4-7
18.11.2015 19.00
  • Rata 1: Willi II - Hupaajat 12-2
18.11.2015 20.00
  • Rata 1: Team HiroShima - Jääkausi 2-5
  • Rata 2: Eurocks - Aleksis Kivet 11-4
19.11.2015 19.00
  • Rata 1: Fiina Curling - Kivilaatikko 4-7
19.11.2015 20.00
  • Rata 1: DGH - Junnut 4-10
22.11.2015 17.00
  • Rata 1: Kivilaatikko - Mc Fox 5-12
23.11.2015 17.00
  • Rata 1: Team HiroShima - Putinin Pojat 7-1
23.11.2015 19.00
  • Rata 1: HSV - HRT 7-7
  • Rata 2: Rocks n Roll - Hupaajat 4-6
24.11.2015 18.00
  • Rata 2: Stonesin Veljet - Junnut 8-0
24.11.2015 19.00
  • Rata 1: Rocks n Roll - DGH 15-2
25.11.2015 18.00
  • Rata 1: Willi II - Kojootit 9-2
25.11.2015 19.00
  • Rata 2: Fipa - Hupaajat 6-7
26.11.2015 19.00
  • Rata 1: Mc Fox - Aleksis Kivet 6-0
29.11.2015 17.00
  • Rata 1: Kivilaatikko - Putinin Pojat 8-1
  • Rata 2: Mc Fox - Viikate 8-5
30.11.2015 19.00
  • Rata 1: Team HiroShima - Fiina Curling 5-8
01.12.2015 16.00
  • Rata 1: Eurocks - Kivilaatikko 10-6
01.12.2015 17.00
  • Rata 1: Willi II - DGH 14-3
  • Rata 2: HSV - Hupaajat 8-1
01.12.2015 18.00
  • Rata 1: Stonesin Veljet - HRT 7-3
02.12.2015 17.00
  • Rata 1: Rocks n Roll - Junnut 12-2
02.12.2015 19.00
  • Rata 1: Fipa - Kojootit 6-5
  • Rata 2: Aleksis Kivet - Jääkausi 2-12
05.12.2015 19.00
  • Rata 1: Viikate - Putinin Pojat 5-5
07.12.2015 19.00
  • Rata 1: Eurocks - Jääkausi 9-1
  • Rata 2: HRT - DGH 7-2
08.12.2015 19.00
  • Rata 1: HSV - Willi II 5-7
09.12.2015 18.00
  • Rata 1: Rocks n Roll - Fipa 7-2
  • Rata 2: Stonesin Veljet - Kojootit 19-2
09.12.2015 20.00
  • Rata 1: Fiina Curling - Aleksis Kivet 11-5
  • Rata 2: Eurocks - Team HiroShima 6-1
10.12.2015 19.00
  • Rata 1: Rocks n Roll - HRT 13-2
  • Rata 2: Team HiroShima - Kivilaatikko 8-9
12.12.2015 15.00
  • Rata 1: Jääkausi - Putinin Pojat 8-1
13.12.2015 14.00
  • Rata 1: HSV - Kojootit 10-4
13.12.2015 15.00
  • Rata 1: Willi II - Junnut 3-6
  • Rata 2: Viikate - Jääkausi 6-6
13.12.2015 18.00
  • Rata 1: Kivilaatikko - Aleksis Kivet 9-1
  • Rata 2: Team HiroShima - Mc Fox 6-9
14.12.2015 19.00
  • Rata 1: Hupaajat - DGH 10-2
15.12.2015 18.00
  • Rata 1: Kivilaatikko - Viikate 6-2
  • Rata 2: Stonesin Veljet - Willi II 8-3
15.12.2015 20.00
  • Rata 1: Fiina Curling - Jääkausi 2-8
  • Rata 2: HSV - Junnut 6-7
16.12.2015 20.00
  • Rata 2: Fipa - HRT 3-9
17.12.2015 19.00
  • Rata 1: Fiina Curling - Mc Fox 10-1
17.12.2015 20.00
  • Rata 1: Team HiroShima - Aleksis Kivet 9-7
21.12.2015 19.00
  • Rata 1: Fiina Curling - Putinin Pojat 12-2
  • Rata 2: Aleksis Kivet - Viikate 6-11
28.12.2015 18.00
  • Rata 1: Stonesin Veljet - Fipa 4-9
  • Rata 2: Eurocks - Putinin Pojat 16-0
29.12.2015 18.00
  • Rata 2: Eurocks - Viikate 11-3
30.12.2015 18.00
  • Rata 1: Fipa - DGH 19-0
02.01.2016 15.00
  • Rata 1: Mc Fox - Putinin Pojat 8-5
03.01.2016 15.00
  • Rata 1: Fipa - Junnut 9-5
03.01.2016 19.00
  • Rata 1: Hupaajat - Junnut 6-0
06.01.2016 13.00
  • Rata 1: Rocks n Roll - Kojootit 3-9
10.01.2016 17.00
  • Rata 1: Stonesin Veljet - Hupaajat 9-1
12.01.2016 19.00
  • Rata 1: Fipa - Kivilaatikko 2-8
31.01.2016 07.00
  • Rata 1: Rocks n Roll - Vara 1 1-0
  • Rata 2: Rocks n Roll - Vara 1 1-1
31.01.2016 08.00
  • Rata 1: Stonesin Veljet - Vara 1 1-0
  • Rata 2: Stonesin Veljet - Vara 1 0-1
31.01.2016 09.00
  • Rata 1: HRT - Vara 1 1-1
  • Rata 2: HRT - Vara 1 0-1
31.01.2016 10.00
  • Rata 1: Hupaajat - Vara 1 0-1
  • Rata 2: Hupaajat - Vara 1 0-1
31.01.2016 11.00
  • Rata 1: Eurocks - Vara 1 1-0
  • Rata 2: Eurocks - Vara 1 1-1
31.01.2016 12.00
  • Rata 1: Jääkausi - Vara 1 1-0
  • Rata 2: Jääkausi - Vara 1 0-1
31.01.2016 13.00
  • Rata 1: Fiina Curling - Vara 1 1-1
  • Rata 2: Fiina Curling - Vara 1 0-1
31.01.2016 14.00
  • Rata 1: Mc Fox - Vara 1 0-1
  • Rata 2: Mc Fox - Vara 1 0-1
31.01.2016 15.00
  • Rata 1: Kivilaatikko - Vara 1 0-1
  • Rata 2: Kivilaatikko - Vara 1 0-1
31.01.2016 15.15
  • Rata 1: Kojootit - Vara 2 1-1
  • Rata 2: Kojootit - Vara 2 0-1
31.01.2016 22.00
  • Rata 1: Fipa - Vara 2 1-0
  • Rata 2: Fipa - Vara 2 1-0
31.01.2016 22.05
  • Rata 1: Willi II - Vara 2 1-0
  • Rata 2: Willi II - Vara 2 1-1
31.01.2016 22.10
  • Rata 1: HSV - Vara 2 1-0
  • Rata 2: HSV - Vara 2 0-1
31.01.2016 22.20
  • Rata 1: Junnut - Vara 2 0-1
  • Rata 2: Junnut - Vara 2 0-1
31.01.2016 22.25
  • Rata 1: DGH - Vara 2 0-1
  • Rata 2: DGH - Vara 2 0-1
31.01.2016 22.30
  • Rata 1: Team HiroShima - Vara 2 1-0
  • Rata 2: Team HiroShima - Vara 2 1-1
31.01.2016 22.35
  • Rata 1: Viikate - Vara 2 1-0
  • Rata 2: Viikate - Vara 2 0-1
31.01.2016 22.40
  • Rata 1: Aleksis Kivet - Vara 2 1-1
  • Rata 2: Aleksis Kivet - Vara 2 0-1
31.01.2016 22.45
  • Rata 1: Putinin Pojat - Vara 2 0-1
  • Rata 2: Putinin Pojat - Vara 2 0-1
01.02.2016 17.00
  • Rata 1: Aleksis Kivet - Viikate 2-6
01.02.2016 18.00
  • Rata 2: Fiina Curling - Kivilaatikko 6-15
02.02.2016 18.00
  • Rata 2: HSV - Fipa 6-7
02.02.2016 19.00
  • Rata 1: Stonesin Veljet - Rocks n Roll 3-8
03.02.2016 17.00
  • Rata 1: Willi II - Kojootit 5-4
03.02.2016 20.00
  • Rata 1: HRT - Mc Fox 4-7
04.02.2016 19.00
  • Rata 1: Stonesin Veljet - Hupaajat 10-2
  • Rata 2: DGH - Junnut 5-5
07.02.2016 15.00
  • Rata 1: Team HiroShima - Aleksis Kivet 9-6
07.02.2016 19.00
  • Rata 1: Team HiroShima - Putinin Pojat 3-7
08.02.2016 17.00
  • Rata 1: Fipa - Viikate 10-1
14.02.2016 12.00
  • Rata 1: DGH - Putinin Pojat 8-4
  • Rata 2: HSV - Putinin Pojat 6-4
14.02.2016 17.00
  • Rata 1: Fipa - Willi II 6-6
14.02.2016 19.00
  • Rata 1: Hupaajat - HRT 4-6
  • Rata 2: Fiina Curling - Mc Fox 3-7
14.02.2016 21.00
  • Rata 1: Kojootit - Junnut 3-5
15.02.2016 19.00
  • Rata 1: Rocks n Roll - Kivilaatikko 6-4
  • Rata 2: HSV - Willi II 7-6
16.02.2016 19.00
  • Rata 1: HSV - Kojootit 1-7
17.02.2016 17.00
  • Rata 1: HRT - Jääkausi 4-6
  • Rata 2: Eurocks - Jääkausi 10-1
17.02.2016 18.00
  • Rata 1: Fipa - Aleksis Kivet 6-6
17.02.2016 19.00
  • Rata 1: HRT - Eurocks 0-6
  • Rata 2: Eurocks - Kivilaatikko 5-7
17.02.2016 20.00
  • Rata 1: Kojootit - DGH 9-4
18.02.2016 19.00
  • Rata 1: DGH - Team HiroShima 2-18
21.02.2016 19.00
  • Rata 1: Hupaajat - Mc Fox 2-11
23.02.2016 18.00
  • Rata 2: Stonesin Veljet - HRT 10-1
23.02.2016 20.00
  • Rata 2: HSV - Aleksis Kivet 9-8
24.02.2016 19.00
  • Rata 1: Rocks n Roll - Fiina Curling 8-8
  • Rata 2: Willi II - DGH 6-3
27.02.2016 15.00
  • Rata 1: Aleksis Kivet - Putinin Pojat 3-9
28.02.2016 12.00
  • Rata 1: Fipa - Team HiroShima 3-8
02.03.2016 12.00
  • Rata 1: Junnut - Viikate 7-4
  • Rata 2: HSV - Viikate 9-1
02.03.2016 14.00
  • Rata 1: Willi II - Junnut 1-8
  • Rata 2: Willi II - Viikate 8-7
02.03.2016 16.00
  • Rata 1: Hupaajat - Fiina Curling 1-8
02.03.2016 18.00
  • Rata 2: DGH - Aleksis Kivet 7-4
02.03.2016 20.00
  • Rata 2: Kojootit - Team HiroShima 2-8
03.03.2016 19.00
  • Rata 1: Kivilaatikko - Mc Fox 5-6
05.03.2016 12.00
  • Rata 1: Hupaajat - Kivilaatikko 4-8
05.03.2016 21.00
  • Rata 1: Junnut - Putinin Pojat 1-5
  • Rata 2: Fipa - Putinin Pojat 2-6
06.03.2016 12.00
  • Rata 1: Fipa - DGH 8-7
  • Rata 2: HSV - Junnut 10-1
06.03.2016 14.00
  • Rata 1: Willi II - Aleksis Kivet 11-3
06.03.2016 19.00
  • Rata 1: Mc Fox - Jääkausi 5-9
07.03.2016 19.00
  • Rata 1: Stonesin Veljet - Fiina Curling 3-7
  • Rata 2: Eurocks - Fiina Curling 7-0
08.03.2016 19.00
  • Rata 1: HRT - Fiina Curling 7-10
  • Rata 2: HSV - DGH 9-5
09.03.2016 19.00
  • Rata 1: Eurocks - Mc Fox 7-6
  • Rata 2: Rocks n Roll - Mc Fox 7-2
09.03.2016 21.00
  • Rata 1: Willi II - Team HiroShima 6-8
10.03.2016 19.00
  • Rata 1: Junnut - Aleksis Kivet 7-3
12.03.2016 12.00
  • Rata 1: Rocks n Roll - HRT 8-2
13.03.2016 12.00
  • Rata 1: Kivilaatikko - Jääkausi 9-5
  • Rata 2: Willi II - Putinin Pojat 8-2
13.03.2016 15.00
  • Rata 1: Kojootit - Viikate 12-2
  • Rata 2: Viikate - Putinin Pojat 8-6
14.03.2016 19.00
  • Rata 1: Fiina Curling - Jääkausi 6-3
14.03.2016 20.00
  • Rata 1: Junnut - Team HiroShima 3-5
15.03.2016 18.00
  • Rata 1: HSV - Team HiroShima 3-10
15.03.2016 21.00
  • Rata 1: HRT - Kivilaatikko 4-7
17.03.2016 17.00
  • Rata 1: Hupaajat - Jääkausi 3-7
17.03.2016 21.00
  • Rata 1: Fipa - Junnut 7-1
19.03.2016 14.00
  • Rata 1: Rocks n Roll - Hupaajat 7-5
20.03.2016 19.00
  • Rata 2: Stonesin Veljet - Kivilaatikko 10-3
22.03.2016 19.00
  • Rata 1: Hupaajat - Eurocks 8-3
23.03.2016 17.00
  • Rata 1: DGH - Viikate 4-11
23.03.2016 19.00
  • Rata 1: Fipa - Kojootit 5-4
  • Rata 2: Team HiroShima - Viikate 11-3
26.03.2016 14.00
  • Rata 1: Kojootit - Putinin Pojat 10-3
28.03.2016 19.00
  • Rata 1: Stonesin Veljet - Eurocks 2-7
02.04.2016 10.00
  • Rata 1: Stonesin Veljet - Mc Fox 6-4
03.04.2016 15.00
  • Rata 1: Stonesin Veljet - Jääkausi 8-6
03.04.2016 21.00
  • Rata 1: Rocks n Roll - Eurocks 0-1
04.04.2016 19.00
  • Rata 1: Rocks n Roll - Jääkausi 7-6
13.04.2016 19.00
  • Rata 1: Kojootit - Aleksis Kivet 6-5
20.04.2016 19.00
  • Rata 1: Eurocks - Stonesin Veljet 10-4
  • Rata 2: HSV - Fipa 8-7
21.04.2016 19.00
  • Rata 1: Rocks n Roll - Eurocks 6-7
  • Rata 2: Team HiroShima - HSV 3-6