Hyvinkään paikallissarja 2015-2016

Team HiroShima
NimiSeura 
Lehtomäki, KalleHyvinkään Curling ryKapteeni
Hirsimaa, VesaHyvinkään Curling ry 
Juntunen, PetriHyvinkään Curling ry 
Kivisilta, JussiHyvinkään Curling ry 
Salomäki, HeikkiHyvinkään Curling ry 
Ryökäs, KariValmentaja
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
15.11.2015 15.00M-R (Syyskierros - Lohko B)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 11-------11
Viikate 4-------4
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
18.11.2015 20.00M-S (Syyskierros - Lohko B)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 2-------2
Jääkausi 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
23.11.2015 17.00M-T (Syyskierros - Lohko B)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 7-------7
Putinin Pojat 1-------1
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
30.11.2015 19.00M-N (Syyskierros - Lohko B)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 5-------5
Fiina Curling 8-------8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
09.12.2015 20.00L-M (Syyskierros - Lohko B)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Eurocks 6-------6
Team HiroShima 1-------1
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
10.12.2015 19.00M-O (Syyskierros - Lohko B)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 8-------8
Kivilaatikko 9-------9
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
13.12.2015 18.00M-P (Syyskierros - Lohko B)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 6-------6
Mc Fox 9-------9
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
17.12.2015 20.00M-Q (Syyskierros - Lohko B)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 9-------9
Aleksis Kivet 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
31.01.2016 22.30M-Y (Kevätkierros - alemman loppusarjan lähtöpisteet)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 1-------1
Vara 2 0-------0
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
31.01.2016 22.30M-Y (Kevätkierros - alemman loppusarjan lähtöpisteet)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 1-------1
Vara 2 1-------1
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
07.02.2016 15.00M-Q (Alempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 9-------9
Aleksis Kivet 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
07.02.2016 19.00M-T (Alempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 3-------3
Putinin Pojat 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
18.02.2016 19.00I-M (Alempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
DGH 2-------2
Team HiroShima 18-------18
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
28.02.2016 12.00D-M (Alempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Fipa 3-------3
Team HiroShima 8-------8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
02.03.2016 20.00G-M (Alempi loppusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kojootit 2-------2
Team HiroShima 8-------8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
09.03.2016 21.00E-M (Alempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Willi II 6-------6
Team HiroShima 8-------8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
14.03.2016 20.00K-M (Alempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Junnut 3-------3
Team HiroShima 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
15.03.2016 18.00C-M (Alempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
HSV 3-------3
Team HiroShima 10-------10
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
23.03.2016 19.00M-R (Alempi loppusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 11-------11
Viikate 3-------3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
21.04.2016 19.00Finaali (alempi) (Mitalipelit - alempi loppusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Team HiroShima 3-------3
HSV 6-------6