Hyvinkään paikallissarja 2015-2016

Rocks n Roll
NimiSeura 
Malmi, AnneKapteeni
Malmi, Niklas 
Malmi, OlaviHyvinkään Curling ry 
Suuripää, Markus 
Suuripää, NooraCurling Ladies Lohja ry 
Suuripää, TiinaHelsingin Yliopiston Curlaajat 
Virsu, Johanna 
Soini, SallaCurling Ladies Lohja ry 
Särösalo, Riitta 
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
27.10.2015 20.00B-C (Syyskierros - Lohko A)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Rocks n Roll 4-------4
HSV 3-------3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
03.11.2015 20.00B-E (Syyskierros - Lohko A)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Rocks n Roll 14-------14
Willi II 2-------2
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
17.11.2015 18.00A-B (Syyskierros - Lohko A)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Stonesin Veljet 2-------2
Rocks n Roll 9-------9
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
23.11.2015 19.00B-F (Syyskierros - Lohko A)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Rocks n Roll 4-------4
Hupaajat 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
24.11.2015 19.00B-I (Syyskierros - Lohko A)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Rocks n Roll 15-------15
DGH 2-------2
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
02.12.2015 17.00B-K (Syyskierros - Lohko A)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Rocks n Roll 12-------12
Junnut 2-------2
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
09.12.2015 18.00B-D (Syyskierros - Lohko A)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Rocks n Roll 7-------7
Fipa 2-------2
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
10.12.2015 19.00B-H (Syyskierros - Lohko A)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Rocks n Roll 13-------13
HRT 2-------2
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
06.01.2016 13.00B-G (Syyskierros - Lohko A)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Rocks n Roll 3-------3
Kojootit 9-------9
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
31.01.2016 07.00B-X (Kevätkierros - ylemmän loppusarjan lähtöpisteet)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Rocks n Roll 1-------1
Vara 1 0-------0
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
31.01.2016 07.00B-X (Kevätkierros - ylemmän loppusarjan lähtöpisteet)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Rocks n Roll 1-------1
Vara 1 1-------1
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
02.02.2016 19.00A-B (Ylempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Stonesin Veljet 3-------3
Rocks n Roll 8-------8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
15.02.2016 19.00B-O (Ylempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Rocks n Roll 6-------6
Kivilaatikko 4-------4
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
24.02.2016 19.00B-N (Ylempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Rocks n Roll 8-------8
Fiina Curling 8-------8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
09.03.2016 19.00B-P (Ylempi loppusarja)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Rocks n Roll 7-------7
Mc Fox 2-------2
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
12.03.2016 12.00B-H (Ylempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Rocks n Roll 8-------8
HRT 2-------2
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
19.03.2016 14.00B-F (Ylempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Rocks n Roll 7-------7
Hupaajat 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
03.04.2016 21.00B-L (Ylempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Rocks n Roll 0-------0
Eurocks 1-------1
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
04.04.2016 19.00B-S (Ylempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Rocks n Roll 7-------7
Jääkausi 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
21.04.2016 19.00Finaali (ylempi) (Mitalipelit - ylempi loppusarja)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Rocks n Roll 6-------6
Eurocks 7-------7