Joensuun paikallissarja 2014-2015

Kierrokset
16.12.2014 19.30
  • Rata 1: Rillanders - Nännimestarit 15-1
18.12.2014 19.30
  • Rata 1: Abloy - Alboys 6-6
  • Rata 1: Abloy - Nännimestarit 5-7
  • Rata 1: Abloy - Priima 3-9
  • Rata 1: Abloy - Rillanders 2-8
  • Rata 1: Abloy - Röllit 11-2
  • Rata 1: Abloy - Sircut 1-11
  • Rata 1: Abloy - 5K+ 7-6
  • Rata 1: Alboys - Nännimestarit 6-4
  • Rata 1: Alboys - Priima 10-2
  • Rata 1: Alboys - Rillanders 4-7
  • Rata 1: Alboys - Röllit 8-1
  • Rata 1: Alboys - Sircut 7-2
  • Rata 1: Nännimestarit - Priima 9-8
  • Rata 1: Nännimestarit - Rillanders 0-13
  • Rata 1: Nännimestarit - Röllit 6-5
  • Rata 1: Nännimestarit - Sircut 7-2
  • Rata 1: Nännimestarit - 5K+ 2-10
  • Rata 1: Priima - Rillanders 4-11
  • Rata 1: Priima - Röllit 6-4
  • Rata 1: Priima - Sircut 6-4
  • Rata 1: Priima - 5K+ 3-10
  • Rata 1: Rillanders - Röllit 9-4
  • Rata 1: Rillanders - Sircut 8-5
  • Rata 1: Rillanders - 5K+ 6-2
  • Rata 1: Sircut - 5K+ 2-7
  • Rata 1: Abloy - Röllit 6-13
  • Rata 1: Abloy - 5K+ 2-9
  • Rata 1: Alboys - Priima 10-4
  • Rata 1: Alboys - Sircut 5-10
  • Rata 1: Nännimestarit - Priima 5-9
  • Rata 1: Rillanders - 5K+ 5-8
29.01.2015 19.30
  • Rata 1: Alboys - 5K+ 9-8
  • Rata 1: Röllit - Sircut 9-4
  • Rata 1: Röllit - 5K+ 2-6
  • Rata 1: Abloy - Alboys 1-9
  • Rata 1: Abloy - Nännimestarit 5-7
  • Rata 1: Abloy - Rillanders 1-12
  • Rata 1: Alboys - Nännimestarit 8-2
  • Rata 1: Alboys - Röllit 9-5
  • Rata 1: Nännimestarit - Röllit 8-4
  • Rata 1: Nännimestarit - Sircut 2-11
  • Rata 1: Nännimestarit - 5K+ 7-8
  • Rata 1: Priima - Rillanders 3-7
  • Rata 1: Priima - Röllit 9-6
  • Rata 1: Priima - Sircut 8-3
  • Rata 1: Priima - 5K+ 4-15
  • Rata 1: Sircut - 5K+ 3-8
  • Rata 1: 5K+ - Abloy 5-4
01.02.2015 19.30
  • Rata 1: Rillanders - Sircut 8-2
13.02.2015 19.30
  • Rata 1: 5K+ - Alboys 9-4
  • Rata 1: Rillanders - Röllit 3-6
  • Rata 1: Abloy - Priima 4-10
  • Rata 1: Abloy - Sircut 9-8
  • Rata 1: Abloy - Rillanders 2-11
  • Rata 1: Abloy - Röllit 2-12
  • Rata 1: Alboys - Nännimestarit 5-5
  • Rata 1: Alboys - Priima 4-7
  • Rata 1: Nännimestarit - Priima 6-4
  • Rata 1: Nännimestarit - Rillanders 1-10
  • Rata 1: Nännimestarit - Sircut 9-3
  • Rata 1: Priima - Röllit 7-4
  • Rata 1: Sircut - 5K+ 1-12
04.03.2015 19.30
  • Rata 1: Rillanders - Alboys 6-6
  • Rata 1: 5K+ - Röllit 5-5
  • Rata 1: 5K+ - Nännimestarit 7-7
  • Rata 1: Rillanders - Priima 3-4
  • Rata 1: Abloy - Alboys 2-12
  • Rata 1: Abloy - Priima 9-4
  • Rata 1: Abloy - Nännimestarit 9-3
  • Rata 1: Alboys - Röllit 11-5
  • Rata 1: Alboys - Sircut 7-3
  • Rata 1: Nännimestarit - Röllit 6-4
  • Rata 1: Rillanders - Alboys 7-3
  • Rata 1: Alboys - 5K+ 2-10
06.03.2015 19.30
  • Rata 1: Rillanders - Röllit 5-4
09.03.2015 19.30
  • Rata 1: 5K+ - Priima 4-3
  • Rata 1: Rillanders - Sircut 10-3
18.03.2015 19.30
  • Rata 1: Rillanders - 5K+ 5-2
  • Rata 1: 5K+ - Röllit 7-3
  • Rata 1: Röllit - Sircut 9-4
  • Rata 1: Priima - Sircut 8-5
  • Rata 1: Sircut - Röllit 6-4
20.03.2015 17.00
  • Rata 1: Alboys - Priima 10-6
22.03.2015 17.00
  • Rata 1: 5K+ - Alboys 10-1
25.03.2015 19.00
  • Rata 1: Priima - Alboys 5-14
28.03.2015 19.00
  • Rata 1: Rillanders - 5K+ 8-7