Hyvinkään paikallissarja 2011-2012

Ikämiehet
NimiSeura 
Nummila, MaunoHyvinkään Curling ryKapteeni
Syrjä, Matti 
Salonen, Martti K.Hyvinkään Curling ry 
Perkiö, Lauri 
Tomminen, Jouni 
Ryökäs, Kari 
Ollikainen, Markku 
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
17.10.2011 19.00MI-MK (Kierros 1)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Ikämiehet 7-------7
Kivilaatikko-SB 3-------3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
24.10.2011 19.00MH-MI (Kierros 1)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
stonesin veljet 5-------5
Ikämiehet 4-------4
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
29.10.2011 11.00MA-MI (Kierros 1)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Rocks'n'Roll 4-------4
Ikämiehet 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
31.10.2011 09.00MI-ML (Kierros 1)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Ikämiehet 3-------3
Rapakymppi 3-------3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
10.11.2011 17.00MD-MI (Kierros 1)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Ucc.Elit 12-------12
Ikämiehet 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
20.11.2011 15.00MB-MI (Kierros 1)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Jääkausi 5-------5
Ikämiehet 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
22.11.2011 19.00MG-MI (Kierros 1)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Mc Fox 6-------6
Ikämiehet 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
05.12.2011 19.00MF-MI (Kierros 1)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Fiina Curling 7-------7
Ikämiehet 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
12.12.2011 19.00ME-MI (Kierros 1)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Eurocks 7-------7
Ikämiehet 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
19.12.2011 19.00MC-MI (Kierros 1)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Rocking Curls 6-------6
Ikämiehet 2-------2
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
19.01.2012 19.00MH-MI (Kierros 2)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
stonesin veljet 3-------3
Ikämiehet 4-------4
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
29.01.2012 13.00MD-MI (Kierros 2)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Ucc.Elit 10-------10
Ikämiehet 2-------2
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
06.02.2012 19.00MI-MK (Kierros 2)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Ikämiehet 4-------4
Kivilaatikko-SB 10-------10
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
14.02.2012 19.00MA-MI (Kierros 2)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Rocks'n'Roll 5-------5
Ikämiehet 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
18.02.2012 17.00MC-MI (Kierros 2)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Rocking Curls 11-------11
Ikämiehet 3-------3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
23.02.2012 19.00MG-MI (Kierros 2)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Mc Fox 3-------3
Ikämiehet 11-------11
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
03.03.2012 15.00MB-MI (Kierros 2)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Jääkausi 8-------8
Ikämiehet 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
05.03.2012 19.00MI-ML (Kierros 2)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Ikämiehet 7-------7
Rapakymppi 0-------0
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
11.03.2012 17.00ME-MI (Kierros 2)Hyvinkää2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Eurocks 13-------13
Ikämiehet 3-------3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
12.03.2012 19.00MF-MI (Kierros 2)Hyvinkää1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Fiina Curling 6-------6
Ikämiehet 8-------8