Miesten SM-sarja 2010-2011

T. Kauste
NimiSeura 
Kauste, TimoM-CurlingKapteeni
Heinonen, JuhaniHyvinkään Curling ry 
Venäläinen, Jorma 
Franssila, YrjöM-Curling 
Malinen, Seppo 
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
23.10.2010 12.30MK3-MK4 (Puolivälierä)Kangasniemi3Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
Saastamoinen 00010100204
T. KausteHammer10002011016
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
23.10.2010 20.00SF2 (Välierä 2)Kangasniemi4Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
T. Kauste 200000----2
SullanmaaHammer032112----9
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
12.11.2010 15.00A4 (A-Cup)Peurunka1Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
Stenman 10000100103
T. KausteHammer01101011016
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
12.11.2010 15.00D3-D5 (Round Robin 1)Peurunka1Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
Stenman 10000100103
T. KausteHammer01101011016
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
12.11.2010 19.30A6 (A-Cup)Peurunka2Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
SaastamoinenHammer01020103--7
T. Kauste 10000010--2
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
12.11.2010 19.30D1-D5 (Round Robin 1)Peurunka2Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
SaastamoinenHammer01020103--7
T. Kauste 10000010--2
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
13.11.2010 11.30B3 (B-Cup)Peurunka1Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
T. KausteHammer00000011204
Saarelainen 10102200017
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
13.11.2010 11.30D5-D2 (Round Robin 1)Peurunka1Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
T. KausteHammer00000011204
Saarelainen 10102200017
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
13.11.2010 20.00D5-D8 (Round Robin 1)Peurunka5Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
T. KausteHammer010041201-9
Perkiö 102100010-5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
14.11.2010 08.00D5-D4 (Round Robin 1)Peurunka2Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
T. Kauste 00113102--8
RosilainenHammer00000020--2
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
14.11.2010 15.30D5-D3 (Round Robin 2)Peurunka4Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
T. Kauste 004340----11
StenmanHammer010000----1
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
10.12.2010 13.00D8-D5 (Round Robin 1)Peurunka2Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
KähkönenHammer00101011026
T. Kauste 11010200207
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
10.12.2010 20.00D5-D2 (Round Robin 2)Peurunka3Pelattu
Joukkueet 1234567891011Yht
T. KausteHammer010002111006
Saarelainen 100210000217
JoukkueHeittojärjestys
T. KausteMalinen, Seppo - Heinonen, Juhani (vice) - Venäläinen, Jorma - Kauste, Timo (skip)
SaarelainenLandgrén, Peter - Lehtonen, Jukka - Saarelainen, Jari
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
11.12.2010 11.30D6-D5 (Round Robin 2)Peurunka4Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
PerkiöHammer100200110-5
T. Kauste 003013003-10
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
11.12.2010 19.00D5-D8 (Round Robin 2)Peurunka1Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
T. KausteHammer034010000311
Kähkönen 00010102105
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
12.12.2010 08.00D5-D1 (Round Robin 2)Peurunka2Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
T. Kauste 1100060---8
SaastamoinenHammer0000201---3
JoukkueHeittojärjestys
T. KausteHeinonen, Juhani (vice) - Franssila, Yrjö - Venäläinen, Jorma - Kauste, Timo (skip)
SaastamoinenKeränen, Kari (vice) - Sorsa, Ari - Malinen, Mika - Saastamoinen, Mikko (skip)
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
12.12.2010 15.30D5-D7 (Round Robin 1)Peurunka5Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
T. KausteHammer10003114--10
Sorvari 01110000--3
JoukkueHeittojärjestys
T. KausteHeinonen, Juhani (vice) - Franssila, Yrjö - Venäläinen, Jorma - Kauste, Timo (skip)
SorvariLaitinen, Hannu - Häkkinen, Vesa - Hokkanen, Hannu (vice) - Sorvari, Markku (skip)
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
11.02.2011 16.30D7-D5 (Round Robin 2)Oulunkylä5Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
Sorvari 003010010-5
T. KausteHammer300201102-9
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
13.02.2011 15.30D5-D4 (Round Robin 2)Oulunkylä4Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
T. KausteHammer002000220-6
Rosilainen 110322001-10
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
25.03.2011 15.00D1-D5 (Ylempi loppusarja 1)Vierumäki2Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
SaastamoinenHammer041120----8
T. Kauste 100000----1
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
25.03.2011 20.00D2-D5 (Ylempi loppusarja 1)Vierumäki5Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
Saarelainen 01001010--3
T. KausteHammer20400101--8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
26.03.2011 12.00D5-D4 (Ylempi loppusarja 1)Vierumäki1Pelattu
Joukkueet 1234567891011Yht
T. Kauste 102000201006
RosilainenHammer010111010117
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
26.03.2011 20.00D5-D1 (Ylempi loppusarja 2)Vierumäki4Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
T. KausteHammer011100002-5
Saastamoinen 000000010-1
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
27.03.2011 08.00D5-D2 (Ylempi loppusarja 2)Vierumäki2Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
T. Kauste 00022020107
SaarelainenHammer21100200028
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
27.03.2011 15.30D4-D5 (Ylempi loppusarja 2)Vierumäki4Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
Rosilainen 010013102-8
T. KausteHammer103100010-6