Oulunkylän hallisarja 2009-2010

VaiCuKe
NimiSeura 
Heikkinen, RistoKapteeni
Elomaa, Lasse 
Kosunen, Petri 
Lehtonen, Harri 
Salo, TomiM-Curling 
Seppälä, Ossi 
Sinkkonen, Markku 
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
04.10.2009 18.10C5-C6 (Kierros 1)Oulunkylä3Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Las Palmas 4-------4
VaiCuKe 4-------4
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
11.10.2009 18.10C1-C6 (Kierros 1)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Panthera Team 2-------2
VaiCuKe 14-------14
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
18.10.2009 18.10C6-C8 (Kierros 1)Oulunkylä4Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
VaiCuKe 3-------3
HC Kiviaita savenvalajat 8-------8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
25.10.2009 18.10C7-C6 (Kierros 1)Oulunkylä4Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
MUNANUKET 9-------9
VaiCuKe 10-------10
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
01.11.2009 18.10C2-C6 (Kierros 1)Oulunkylä3Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
TAKANOJA 6-------6
VaiCuKe 8-------8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
08.11.2009 18.10C3-C6 (Kierros 1)Oulunkylä2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kuin Jää 3-------3
VaiCuKe 10-------10
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
15.11.2009 18.10C4-C6 (Kierros 1)Oulunkylä4Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
F.T. ÄLÄ SINNE HEITÄ 5-------5
VaiCuKe 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
22.11.2009 18.10C5-C6 (Kierros 2)Oulunkylä3Pelattu, luovutus
Joukkueet 12345678Yht
Las Palmas --------L
VaiCuKe --------W
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
29.11.2009 18.10C1-C6 (Kierros 2)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Panthera Team 2-------2
VaiCuKe 14-------14
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
13.12.2009 18.10C6-C8 (Kierros 2)Oulunkylä4Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
VaiCuKe 6-------6
HC Kiviaita savenvalajat 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
20.12.2009 18.10C7-C6 (Kierros 2)Oulunkylä4Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
MUNANUKET 8-------8
VaiCuKe 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
03.01.2010 18.10C2-C6 (Kierros 2)Oulunkylä3Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
TAKANOJA 5-------5
VaiCuKe 8-------8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
10.01.2010 18.10C3-C6 (Kierros 2)Oulunkylä2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kuin Jää 2-------2
VaiCuKe 8-------8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
17.01.2010 18.10C4-C6 (Kierros 2)Oulunkylä4Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
F.T. ÄLÄ SINNE HEITÄ 5-------5
VaiCuKe 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
24.01.2010 16.10C8-C6 (A-karsintasarja)Oulunkylä3Pelattu, luovutus
Joukkueet 12345678Yht
HC Kiviaita savenvalajat --------L
VaiCuKe --------W
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
31.01.2010 16.10B2-C6 (A-karsintasarja)Oulunkylä4Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Liukumiinat II 8-------8
VaiCuKe 3-------3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
11.02.2010 20.10C6-C5 (A-karsintasarja)Oulunkylä2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
VaiCuKe 0-------0
Las Palmas 9-------9
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
14.02.2010 18.10C6-C2 (A-karsintasarja)Oulunkylä2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
VaiCuKe 8-------8
TAKANOJA 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
21.02.2010 16.10B6-C6 (A-karsintasarja)Oulunkylä2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Hurlicurling 10-------10
VaiCuKe 1-------1
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
28.02.2010 19.10B4-C6 (A-karsintasarja)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
OJy I 13-------13
VaiCuKe 3-------3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
07.03.2010 18.10B5-C6 (A-karsintasarja)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Las Peblas 2-------2
VaiCuKe 6-------6