Oulunkylän hallisarja 2009-2010

Liukumiinat
NimiSeura 
Vogt, EllenHelsingin Yliopiston CurlaajatKapteeni
Westerberg, Elisa 
Kauste, OonaÅlands Curlingklubb rf 
Kiiskinen, Katja 
Liesmäki, Hannele 
Louhivuori, RiikkaHelsingin Yliopiston Curlaajat 
Kauste, AkuKisakallio Curling ClubValmentaja
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
05.10.2009 20.10A7-A8 (Kierros 1)Oulunkylä3Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Liukumiinat 11-------11
Ryttylän Visa 3-------3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
12.10.2009 18.10A1-A7 (Kierros 1)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Curlinghalli 5-------5
Liukumiinat 2-------2
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
19.10.2009 20.10A5-A7 (Kierros 1)Oulunkylä2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
M-Curling 2-------2
Liukumiinat 12-------12
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
26.10.2009 20.10A6-A7 (Kierros 1)Oulunkylä3Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Sex Time 6-------6
Liukumiinat 4-------4
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
09.11.2009 20.10A2-A7 (Kierros 1)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Suhina 8-------8
Liukumiinat 2-------2
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
15.11.2009 20.10A3-A7 (Kierros 1)Oulunkylä2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivittäjät 3-------3
Liukumiinat 10-------10
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
16.11.2009 20.10A4-A7 (Kierros 1)Oulunkylä3Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Ucc.Elit 4-------4
Liukumiinat 4-------4
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
23.11.2009 20.10A7-A8 (Kierros 2)Oulunkylä3Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Liukumiinat 4-------4
Ryttylän Visa 4-------4
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
25.11.2009 12.00A3-A7 (Kierros 2)Oulunkylä1Aikatauluttamatta
Joukkueet 12345678Yht
Kivittäjät --------0
Liukumiinat --------0
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
30.11.2009 18.10A1-A7 (Kierros 2)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Curlinghalli 6-------6
Liukumiinat 4-------4
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
14.12.2009 20.10A6-A7 (Kierros 2)Oulunkylä3Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Sex Time 8-------8
Liukumiinat 2-------2
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
21.12.2009 20.10A5-A7 (Kierros 2)Oulunkylä2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
M-Curling 9-------9
Liukumiinat 4-------4
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
04.01.2010 20.10A2-A7 (Kierros 2)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Suhina 8-------8
Liukumiinat 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
05.01.2010 20.10A3-A7 (Kierros 2)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivittäjät 4-------4
Liukumiinat 2-------2
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
11.01.2010 20.10A4-A7 (Kierros 2)Oulunkylä3Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Ucc.Elit 5-------5
Liukumiinat 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
18.01.2010 20.10A7-A8 (A-jatkosarja)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Liukumiinat 6-------6
Ryttylän Visa 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
25.01.2010 20.10A7-B1 (A-jatkosarja)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Liukumiinat 4-------4
LIUKKAAT KIVET 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
01.02.2010 20.10A7-A4 (A-jatkosarja)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Liukumiinat 4-------4
Ucc.Elit 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
08.02.2010 20.10A7-A5 (A-jatkosarja)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Liukumiinat 3-------3
M-Curling 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
15.02.2010 20.10A7-B7 (A-jatkosarja)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Liukumiinat 5-------5
Ylämaan Robinit 2-------2
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
22.02.2010 20.10A7-B3 (A-jatkosarja)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Liukumiinat 15-------15
Curlinglasse 3-------3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
01.03.2010 20.10A7-B8 (A-jatkosarja)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Liukumiinat 5-------5
HC Kiviaita II 6-------6