Leppävirran kesäturnaus 2019 - Ukraine Deaf Mix
Ensisijaiset välilehdet
Joukkueen kokoonpano
14.06.2019 - 12:00, Rata 3, B3
Perustiedot
- Lohko: Lohko B
- Paikka: Leppävirta
- Pelin tila: Pelattu
Kokoonpano - Lipakka Liuku
- Pälsynaho, Maarit
- Pälsynaho, Maarit
- Tuomaala, Harri
- Jääskeläinen, Yrjö
Kokoonpano - Ukraine Deaf Mix
- Haidashevska, Yana
- Kovalenko, Oleksandr
- Petrov, Serhii
- Sukhytska, Kateryna
Joukkueet | H | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Yht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lipakka Liuku | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | |
Ukraine Deaf Mix | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 9 |
14.06.2019 - 18:00, Rata 1, B5
Perustiedot
- Lohko: Lohko B
- Paikka: Leppävirta
- Pelin tila: Pelattu
Kokoonpano - Ukraine Deaf Mix
- Haidashevska, Yana
- Kovalenko, Oleksandr (kapteeni)
- Petrov, Serhii (vice)
- Sukhytska, Kateryna
Kokoonpano - Team Zaets
- Tsarevych, Liliia
- Yakovlev, Vova (vice)
- Zaets, Dmytro (kapteeni)
Joukkueet | H | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Yht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukraine Deaf Mix | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | - | 6 | |
Team Zaets | 0 | 3 | 0 | 1 | 3 | 1 | - | 8 |
15.06.2019 - 12:00, Rata 3, E3
Perustiedot
- Lohko: Group E (sijat 9-16)
- Paikka: Leppävirta
- Pelin tila: Pelattu
Kokoonpano - KGN/PMK
- Tuppurainen, Sirpa
- Hokkanen, Reijo
- Siitari, Hannu (vice)
- Manninen, Oiva (kapteeni)
Kokoonpano - Ukraine Deaf Mix
- Haidashevska, Yana
- Petrov, Serhii (vice)
- Kovalenko, Oleksandr (kapteeni)
- Sukhytska, Kateryna
Joukkueet | H | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Yht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KGN/PMK | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | - | 5 | |
Ukraine Deaf Mix | 3 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | - | 7 |
15.06.2019 - 18:00, Rata 1, E5
Perustiedot
- Lohko: Group E (sijat 9-16)
- Paikka: Leppävirta
- Pelin tila: Pelattu
Kokoonpano - Stonehenge
- Heino, Taina
- Jäntti, Pekka
- Suuripää, Noora (vice)
- Oksanen, Taru (kapteeni)
Kokoonpano - Ukraine Deaf Mix
- Haidashevska, Yana
- Kovalenko, Oleksandr
- Petrov, Serhii
- Sukhytska, Kateryna
Joukkueet | H | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Yht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Stonehenge | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | - | 5 | |
Ukraine Deaf Mix | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | - | 5 |
16.06.2019 - 11:00, Rata 4, H4
Perustiedot
- Lohko: Lohko H (sijat 9-16)
- Paikka: Leppävirta
- Pelin tila: Pelattu
Kokoonpano - Ukraine Deaf Mix
- Haidashevska, Yana
- Kovalenko, Oleksandr
- Petrov, Serhii
- Sukhytska, Kateryna
Kokoonpano - Den glider in
- Bridh, Kim
- Jokela, Alpo
- Jokela, Aki (kapteeni)
Joukkueet | H | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Yht |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukraine Deaf Mix | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | |
Den glider in | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6 |