Länsi-Suomen liiga 2018-2019

TaCu
NimiSeura 
Laine, ArtoTampereen Curling ryKapteeni
Holopainen, LauriTampereen Curling ry 
Lahikainen, MarkusTampereen Curling ry 
Lehtimäki JukkaTampereen Curling ry 
Leppäniemi, EetuTampereen Curling ry 
Niskanen, AaroTampereen Curling ry 
Säntti, IikkoTampereen Curling ry 
Toivonen, RamiTampereen Curling ry 
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
16.12.2018 12.30A7-A9 (Alkusarja)Harjavalta 1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
TaCu 022112--8
AC Alavus 300000--3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
16.12.2018 15.00A9-A7 (Alkusarja)Harjavalta 2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
TaCu 4004202-12
CHCC  0340030-10
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
26.01.2019 11.30A9-A3 (Alkusarja)Turku2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
TaCuHammer4201011-9
PT Curlaajat 0010200-3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
26.01.2019 14.00A2-A9 (Alkusarja)Turku2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
KivikoplaHammer0411031-10
TaCu 0000400-4
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
16.03.2019 15.00A8-A9 (Alkusarja)Harjavalta1Pelattu, luovutus
Joukkueet 12345678Yht
TaCu --------L
Lakeuden Lakaisijat --------W
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
17.03.2019 12.30A9-A6 (Alkusarja)Harjavalta2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
TaCu 1020011-5
Veljekset Hammer0101100-3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
17.03.2019 15.00A9-A1 (Alkusarja)Harjavalta2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
TaCu 130020--6
RiTu 001101--3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
28.03.2019 19.00A5-A9 (Alkusarja)Harjavalta1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
HarjaWaltaHammer4000211-8
TaCu 0102000-3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
07.04.2019 09.30A9-A6 (Loppusarja)Turku2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
TaCuHammer21031---7
Veljekset  00100---1
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
07.04.2019 12.15Välierä 2 (Loppusarja)Turku1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
TaCu 102020--5
Kivikopla 010102--4
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
07.04.2019 15.00Finaali (Loppusarja)Turku2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
TaCuHammer020403--9
Lakeuden Lakaisijat 101030--5