Miesten SM-sarja 2017-2018

Kauste
NimiSeura 
Kauste, AkuKisakallio Curling ClubKapteeni
Hakunti, KasperKisakallio Curling Club 
Jäämies, PauliOtaniemen Jyllääjät ry, Kisakallio Curling Club 
Pitko, JanneKisakallio Curling Club 
Kiiskinen, KalleHyvinkään Curling ryValmentaja
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
09.11.2017 20.00M1-M8 (Kierros 1 alkusarja)Lohja1Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
KausteHammer0031002---6
Tahvanainen 0100010---2
JoukkueHeittojärjestys
KaustePitko, Janne - Jäämies, Pauli - Hakunti, Kasper (vice) - Kauste, Aku (skip)
TahvanainenSivonen, Jaakko - Eronen, Immo - Korpela, Tuomas (vice) - Tahvanainen, Tero (skip)
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
10.11.2017 12.00M1-M2 (Kierros 1 alkusarja)Lohja4Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
KausteHammer1021104---9
Kiiskinen 0200020---4
JoukkueHeittojärjestys
KaustePitko, Janne - Jäämies, Pauli - Hakunti, Kasper (vice) - Kauste, Aku (skip)
KiiskinenPekaristo, Juha - Salo, Teemu - Kiiskinen, Kalle (vice) - Mäkelä, Wille (skip)
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
10.11.2017 20.00M1-M5 (Kierros 1 alkusarja)Lohja2Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
KausteHammer200011200-6
Sipilä 011000020-4
JoukkueHeittojärjestys
KaustePitko, Janne - Jäämies, Pauli - Hakunti, Kasper (vice) - Kauste, Aku (skip)
SipiläOjanperä, Janne - Pääjärvi, Juha - Sipilä, Markus (skip) - Ouni, Leo (vice)
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
11.11.2017 12.00M1-M3 (Kierros 1 alkusarja)Lohja3Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
KausteHammer200102010X6
Sullanmaa 012020105X11
JoukkueHeittojärjestys
KaustePitko, Janne - Jäämies, Pauli - Hakunti, Kasper (vice) - Kauste, Aku (skip)
SullanmaaIlvonen, Kimmo - Sepperi, Toni - Piilo, Perttu (vice) - Sullanmaa, Jani (skip)
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
11.11.2017 20.00M4-M1 (Kierros 1 alkusarja)Lohja1Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
Rantamäki 010200210X6
KausteHammer201021003X9
JoukkueHeittojärjestys
RantamäkiSäntti, Iikko - Pöllänen, Jermu - Sullanmaa, Jere (vice) - Rantamäki, Tomi (skip)
KaustePitko, Janne - Jäämies, Pauli - Hakunti, Kasper (vice) - Kauste, Aku (skip)
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
12.11.2017 10.00M7-M1 (Kierros 1 alkusarja)Lohja3Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
Turto 02101001--5
KausteHammer40010210--8
JoukkueHeittojärjestys
TurtoOlshin, Markku - Kuusholma, Ari - Härkälä, Tapani (vice) - Turto, Jari (skip)
KaustePitko, Janne - Jäämies, Pauli - Hakunti, Kasper (vice) - Kauste, Aku (skip)
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
12.11.2017 18.00M6-M1 (Kierros 1 alkusarja)Lohja2Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
RissanenHammer101000----2
Kauste 060122----11
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
11.01.2018 20.00M8-M1 (Kierros 2 alkusarja)Lohja2Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
TahvanainenHammer1201000---4
Kauste 0020233---10
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
12.01.2018 12.00M2-M1 (Kierros 2 alkusarja)Lohja5Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
Kiiskinen 020302020-9
KausteHammer102020102-8
JoukkueHeittojärjestys
KiiskinenKuosmanen, Paavo - Salo, Teemu - Kiiskinen, Kalle (vice) - Mäkelä, Wille (skip)
KaustePitko, Janne - Jäämies, Pauli - Hakunti, Kasper (vice) - Kauste, Aku (skip)
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
12.01.2018 20.00M5-M1 (Kierros 2 alkusarja)Lohja3Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
Sipilä 00001200--3
KausteHammer3012002X--8
JoukkueHeittojärjestys
SipiläKoliseva, Erno - Pääjärvi, Juha - Sipilä, Markus (skip) - Ouni, Leo (vice)
KaustePitko, Janne - Jäämies, Pauli - Hakunti, Kasper (vice) - Kauste, Aku (skip)
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
13.01.2018 12.00M3-M1 (Kierros 2 alkusarja)Lohja4Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
SullanmaaHammer21120103--10
Kauste 00003010--4
JoukkueHeittojärjestys
SullanmaaSepperi, Toni - Ikonen, Joni - Piilo, Perttu (vice) - Sullanmaa, Jani (skip)
KaustePitko, Janne - Jäämies, Pauli - Hakunti, Kasper (vice) - Kauste, Aku (skip)
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
13.01.2018 20.00M1-M4 (Kierros 2 alkusarja)Lohja2Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
Kauste 0130014---9
RantamäkiHammer1000100---2
JoukkueHeittojärjestys
KaustePitko, Janne - Jäämies, Pauli - Hakunti, Kasper (vice) - Kauste, Aku (skip)
RantamäkiSäntti, Iikko - Pöllänen, Jermu - Sullanmaa, Jere (vice) - Rantamäki, Tomi (skip)
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
14.01.2018 10.00M1-M7 (Kierros 2 alkusarja)Lohja4Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
KausteHammer011224----10
Turto 100000----1
JoukkueHeittojärjestys
KaustePitko, Janne - Jäämies, Pauli - Hakunti, Kasper (vice) - Kauste, Aku (skip)
TurtoSoikkeli, Jari - Kuusholma, Ari (vice) - Härkälä, Tapani (skip)
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
14.01.2018 18.00M1-M6 (Kierros 2 alkusarja)Lohja3Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
KausteHammer131030----8
Rissanen 000102----3
JoukkueHeittojärjestys
KaustePitko, Janne - Jäämies, Pauli - Hakunti, Kasper (vice) - Kauste, Aku (skip)
RissanenRissanen, Olli (skip) - Kouvo, Pekka - Wist, Kai - Landgrén, Peter (vice)
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
08.03.2018 16.00M3-M1 (Kierros 1 loppusarja)Turku Curling Areena2Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
Sullanmaa 000000----0
Kauste 122111----8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
09.03.2018 08.00M1-M2 (Kierros 1 loppusarja)Turku Curling Areena2Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
Kauste 10212 01 1 3-11
KiiskinenHammer010004000-5
JoukkueHeittojärjestys
KaustePitko, Janne - Jäämies, Pauli - Hakunti, Kasper (vice) - Kauste, Aku (skip)
KiiskinenPekaristo, Juha - Salo, Teemu - Kiiskinen, Kalle (skip) - Mäkelä, Wille (vice)
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
09.03.2018 16.00M1-M4 (Kierros 1 loppusarja)Turku Curling Areena1Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
Kauste 01101020207
RantamäkiHammer20020201018
JoukkueHeittojärjestys
KaustePitko, Janne - Jäämies, Pauli - Hakunti, Kasper (vice) - Kauste, Aku (skip)
RantamäkiPöllänen, Jermu - Säntti, Iikko - Sullanmaa, Jere (vice) - Rantamäki, Tomi (skip)
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
10.03.2018 08.00M1-M3 (Kierros 2 loppusarja)Turku Curling Areena1Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
KausteHammer100200100X4
Sullanmaa 001021011X6
JoukkueHeittojärjestys
KaustePitko, Janne - Pitko, Janne - Hakunti, Kasper (vice) - Kauste, Aku (skip)
SullanmaaSepperi, Toni - Ikonen, Joni - Piilo, Perttu (vice) - Sullanmaa, Jani (skip)
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
10.03.2018 16.00M2-M1 (Kierros 2 loppusarja)Turku Curling Areena1Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
Kiiskinen 102042----9
KausteHammer020100----3
JoukkueHeittojärjestys
KiiskinenPekaristo, Juha - Salo, Teemu - Kiiskinen, Kalle (vice) - Mäkelä, Wille (skip)
KaustePitko, Janne - Jäämies, Pauli - Hakunti, Kasper (vice) - Kauste, Aku (skip)
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
11.03.2018 08.00M4-M1 (Kierros 2 loppusarja)Turku Curling Areena2Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
RantamäkiHammer020101010-5
Kauste 10200020409
JoukkueHeittojärjestys
RantamäkiPöllänen, Jermu - Säntti, Iikko - Sullanmaa, Jere (vice) - Rantamäki, Tomi (skip)
KaustePitko, Janne - Jäämies, Pauli - Hakunti, Kasper (vice) - Kauste, Aku (skip)