World Wheelchair B Curling Championships 2016 - Czech Republic

05.11.2016 - 09:30, Rata 3, CZE-EST

  • Lohko: Lohko B
  • Paikka: Kisakallio
  • Status: Pelattu
  • Kokoonpano / Czech Republic: Brincilova, Jana - Tluk, Martin - Benes, Stepan (vice) - Musilek, Radek (kapteeni)
  • Kokoonpano / Estonia: Falkenberg, Signe - Koitmae, Andrei - Murasov, Lauri (vice) - Villiste, Viljar (kapteeni)
Joukkueet H 1 2 3 4 5 6 7 8 Yht
Czech Republic 1 0 3 0 0 2 0 - 6
Estonia 0 1 0 3 1 0 4 - 9

05.11.2016 - 18:30, Rata 2, CZE-POL

  • Lohko: Lohko B
  • Paikka: Kisakallio
  • Status: Pelattu
  • Kokoonpano / Czech Republic: Brincilova, Jana - Tluk, Martin - Benes, Stepan (vice) - Musilek, Radek (kapteeni)
  • Kokoonpano / Poland: Kachel, Agnieszka - Sondej, Boguslaw - Gosz, Jaroslaw (vice) - Karaś, Maciej (kapteeni)
Joukkueet H 1 2 3 4 5 6 7 8 Yht
Czech Republic 0 0 0 2 0 1 0 - 3
Poland 2 1 3 0 4 0 1 - 11

06.11.2016 - 14:00, Rata 1, CZE-FIN

  • Lohko: Lohko B
  • Paikka: Kisakallio
  • Status: Pelattu
  • Kokoonpano / Czech Republic: Brincilova, Jana - Tluk, Martin - Benes, Stepan (vice) - Musilek, Radek (kapteeni)
  • Kokoonpano / Finland: Leppänen, Vesa - Karjalainen, Sari (vice) - Jääskeläinen, Yrjö - Karjalainen, Markku (kapteeni)
Joukkueet H 1 2 3 4 5 6 7 8 Yht
Czech Republic 0 0 0 0 0 0 1 - 1
Finland 1 2 1 1 1 1 0 - 7

07.11.2016 - 09:30, Rata 3, JPN-CZE

  • Lohko: Lohko B
  • Paikka: Kisakallio
  • Status: Pelattu
  • Kokoonpano / Japan: Matsuda, Kana - Iwata, Tsutomu - Kashiwabara, Kazuhiro (vice) - Sakataya, Takashi (kapteeni)
  • Kokoonpano / Czech Republic: Brincilova, Jana - Tluk, Martin - Benes, Stepan (vice) - Musilek, Radek (kapteeni)
Joukkueet H 1 2 3 4 5 6 7 8 Yht
Japan 0 0 0 3 0 0 2 - 5
Czech Republic 1 0 4 0 3 1 0 - 9

07.11.2016 - 18:30, Rata 4, CZE-DEN

  • Lohko: Lohko B
  • Paikka: Kisakallio
  • Status: Pelattu
  • Kokoonpano / Czech Republic: Brincilova, Jana - Tluk, Martin - Benes, Stepan (vice) - Musilek, Radek (kapteeni)
  • Kokoonpano / Denmark: Brendle, Jack - Hansen, Carsten - Christiansen, Helle (vice) - Oerbaek, Kenneth (kapteeni)
Joukkueet H 1 2 3 4 5 6 7 8 Yht
Czech Republic 0 4 1 0 3 0 3 - 11
Denmark 1 0 0 2 0 2 0 - 5

08.11.2016 - 14:00, Rata 2, LAT-CZE

  • Lohko: Lohko B
  • Paikka: Kisakallio
  • Status: Pelattu
  • Kokoonpano / Latvia: Djacenko, Sergeys - Nicmanis, Ilmars - Briedis, Ojars (kapteeni) - Rozkova, Polina (vice)
  • Kokoonpano / Czech Republic: Brincilova, Jana - Tluk, Martin - Benes, Stepan (vice) - Musilek, Radek (kapteeni)
Joukkueet H 1 2 3 4 5 6 7 8 Yht
Latvia 0 1 0 0 2 0 1 1 5
Czech Republic 1 0 3 1 0 1 0 0 6

09.11.2016 - 09:30, Rata 4, TPE-CZE

  • Lohko: Lohko B
  • Paikka: Kisakallio
  • Status: Pelattu
  • Kokoonpano / Chinese Taipei: Chen, Yu-Tzu - Cheng, Kuei-Yi - Lee, Ming-Kang (kapteeni) - Ye, Yi-Wei (vice)
  • Kokoonpano / Czech Republic: Brincilova, Jana - Tluk, Martin - Benes, Stepan (vice) - Musilek, Radek (kapteeni)
Joukkueet H 1 2 3 4 5 6 7 8 Yht
Chinese Taipei 0 0 0 0 0 0 - - 0
Czech Republic 2 1 1 4 1 4 - - 13
Teeheittokilpailu
Pelaaja Pelit Myötäpäivä Vastapäivä
Musilek, Radek 7
Benes, Stepan 7
Brincilova, Jana 7
Schmuttermeierova, Zaneta 0
Tluk, Martin 7
Urbanova, Katerina 0

Joukkueen keskiarvo: 0. Huomiotta jätetyt heitot: 0.