Kangasniemi IV fall tournament 2010

CodeNameSkipOther playersCoach
a1KGN Hokkanen, HannuTanttu, Pentti - Hokkanen, Reijo - Juntunen, Pirkka
a10DCTToivanen, JaniVähäla, Veli-Pekka - Häkkinen, Jari - Lehtinen, Risto Sakari
a2Ranua IINäyhä, OlliNiskavaara, Jouko - Pelttari, Urpo - Pekkala, Matti - Luoma-Aho, Erkki
a3Ranua LadiesMarkkanen, SaaraPetäjäjärvi, Sari - Kylmäluoma, Senja - Väärälä, Irma - Koskimies, Ritva
a4CC SanterMelnikov, SergeyBadilin, Oleg - Kim, Stanislav - Korolenko, Sergey
a5PRGKJäntti, PekkaBruun, Esko - Miettinen, Pekka - Tinakari, Antti
a6Ranua IIIPeisa, TimoPetäjäjärvi, Esa - Petäjäjärvi, Keijo - Väärälä, Martta
a7IkämiehetNummila, MaunoSalonen, Martti K. - Syrjä, Matti - Pasanen, Risto
a8ErinaisetKeinonen, EilaKaijala, Mirja - Sorvari, Helena - Frilander, Irene
a9Rak TeamManninen, OivaLahikainen, Kari - Siitari, Hannu - Tommola, Arto
b1S.W.A.G - TeamRissanen, OlliOllikainen, Mika - Suuronen, Marjo - Komppa, Suvi - Holmberg, RobertRissanen, Olli
b10M-Curling SenioritWist, KaiTuulari, Kari - Saarinen, Seppo - Ruottu, Paavo
b2TriplapoistoNissinen, SeppoRuokolainen, Roope - Toivonen, Rami - Issakainen, Jari
b3SavottaretLouhikallio, TiinaHämäläinen, Riitta-Liisa - Tuppurainen, Sirpa - Väisänen, Sanna
b4Ranua 1Vanhala, TuomasHanhisuanto, Seppo - Lohi, Lauri - Nikula, Matti
b5Rocks`n`RollMalmi, AnneKorhonen, Hannaleena - Malmi, Olavi - Korhonen, Asko
b6KaputSorokin, ReimaHämäläinen, Teuvo - Korkalainen, Martti - Sorvari, Markku
b7OnNimiSullanmaa, JaniSipola, Iiro - Rouvinen, Jari - Ainola, Oskar
b8After FiftyKeränen, KariKuskelin, Kari - Lemettinen, Jaakko - Pitko, Ari - Virtaala, Matti
b9Las PalmasHaapanen, EevaHippi, Marjo - Sipilä, Nina - Kautio, Tiina - Männynväli, Hanna
c1Sex TimeJäämies, PauliOuni, Leo - Kauste, Aku - Koliseva, Erno
c10Oulun HuiputMiddleton, MarkSevon, Teemu - Konttajärvi, Seppo - Rekinen, AriMiddleton, Mark
c2MOPITHansmann, JörgKatila, Timo - Savolainen, Pentti - Tikkanen, Pekka - Poikselkä, Janne
c3HaastajatViitasaari, AimoViitasaari, Aimo
c4Se nuorempi JoensuuSaastamoinen, MikkoSorsa, Ari - Lautanen, Pekka - Malinen, Mika
c5CHCCTähtinen, TeroÄikiä, Mika - Lehtonen, Ari - Tanila, Henri - Kallionpää, Antti - Lindholm, Jorma
c6EuropeKiiskinen, KalleSalo, Teemu - Kuosmanen, Paavo - Vanhalakka, Pasi
c7HYCkyrätSaarelainen, JariKokkonen, Kari - Lehtonen, Jukka - Landgrén, Peter - Korhonen, Timo
c8Liukumiinat IIHarjunpää, IreneAnttila, Marianne - Salonen, Hanna - Pihlainen, Katja
c9Curlingladies LohjaOksanen, TaruHeino, Taina - Sarajärvi, Heli - Nurmi, Mari

Registered teams

Following teams have registered but league management has not yet confirmed their registration.

#NameSkipOther playersCoach
1DCT IIToivonen, TimoRantanen, Veli-Matti - Suominen, Tero
2FreezersHolmi, TiinaJuhász, Eszter - Kauste, Oona - Hossi, Heidi - Piilo, Sanna