Turku local league 2018-2019 - Division I - Games

10/24/2018 - 17:30

  • Sheet 2: Konekeskus - Piispan Pesä 3-4

10/24/2018 - 19:30

  • Sheet 2: Meriaura - Grassmark 7-3

10/28/2018 - 19:00

  • Sheet 1: Soijanakit - Curliologia 2-11

10/31/2018 - 19:30

  • Sheet 1: Meriaura - Publicumin Ponnistus 5-5

11/04/2018 - 19:00

  • Sheet 1: Piispan Pesä - Chcc Rookies 9-4
  • Sheet 2: Curliologia - Konekeskus 7-5

11/07/2018 - 17:30

  • Sheet 2: Konekeskus - Meriaura 6-5

11/07/2018 - 19:30

  • Sheet 2: Publicumin Ponnistus - Grassmark 6-2

11/11/2018 - 16:45

  • Sheet 1: Grassmark - Piispan Pesä 13-5
  • Sheet 2: Publicumin Ponnistus - Konekeskus 7-8

11/11/2018 - 19:00

  • Sheet 2: Piispan Pesä - Curliologia 6-7

11/14/2018 - 19:30

  • Sheet 2: Meriaura - Piispan Pesä 5-5

11/18/2018 - 16:45

  • Sheet 2: Soijanakit - Publicumin Ponnistus 6-7

11/21/2018 - 17:30

  • Sheet 2: PT Mixed Team - Chcc Rookies 7-2

11/21/2018 - 19:30

  • Sheet 1: Meriaura - Curliologia 7-3

11/25/2018 - 14:15

  • Sheet 2: Piispan Pesä - PT Mixed Team 6-4

11/25/2018 - 16:45

  • Sheet 1: Chcc Rookies - Konekeskus 2-10

11/28/2018 - 17:30

  • Sheet 2: PT Mixed Team - Publicumin Ponnistus 12-2

12/02/2018 - 14:15

  • Sheet 1: Soijanakit - PT Mixed Team 4-2

12/09/2018 - 16:45

  • Sheet 1: Grassmark - Soijanakit 11-2

12/09/2018 - 19:00

  • Sheet 2: Curliologia - Publicumin Ponnistus 9-1

12/12/2018 - 17:30

  • Sheet 1: Soijanakit - Konekeskus 3-13
  • Sheet 2: Meriaura - PT Mixed Team 5-3

12/16/2018 - 14:15

  • Sheet 1: Konekeskus - PT Mixed Team 10-2

12/16/2018 - 16:45

  • Sheet 1: Soijanakit - Piispan Pesä 3-4
  • Sheet 2: Chcc Rookies - Grassmark 5-5

12/16/2018 - 19:00

  • Sheet 1: Chcc Rookies - Soijanakit 0-13
  • Sheet 2: PT Mixed Team - Curliologia 5-8

12/17/2018 - 19:00

  • Sheet 1: Chcc Rookies - Meriaura 4-3

12/19/2018 - 17:30

  • Sheet 1: Soijanakit - Meriaura 4-6
  • Sheet 2: PT Mixed Team - Grassmark 0-8

12/19/2018 - 19:30

  • Sheet 2: Piispan Pesä - Publicumin Ponnistus 2-7

01/06/2019 - 19:00

  • Sheet 1: Curliologia - Chcc Rookies 9-4
  • Sheet 2: Publicumin Ponnistus - Chcc Rookies 4-4

01/09/2019 - 17:30

  • Sheet 2: Grassmark - Konekeskus 2-7

01/09/2019 - 19:30

  • Sheet 1: Curliologia - Grassmark 5-3

01/20/2019 - 19:00

  • Sheet 2: KY - Piispan Pesä 6-5

01/23/2019 - 17:30

  • Sheet 2: PT Mixed Team - Piispan Pesä 3-9

01/23/2019 - 19:30

  • Sheet 2: Meriaura - Publicumin Ponnistus 8-1

01/27/2019 - 16:45

  • Sheet 2: Chcc Rookies - Piispan Pesä 8-6

01/27/2019 - 19:00

  • Sheet 2: Soijanakit - Publicumin Ponnistus 7-4

01/30/2019 - 17:30

  • Sheet 2: PT Mixed Team - Meriaura 6-8

01/30/2019 - 19:30

  • Sheet 2: KY - Publicumin Ponnistus 6-5

02/03/2019 - 16:45

  • Sheet 2: Soijanakit - Grassmark 5-5

02/06/2019 - 19:30

  • Sheet 2: Meriaura - Piispan Pesä 8-6

02/10/2019 - 16:45

  • Sheet 2: Publicumin Ponnistus - Team Vaadin 6-11

02/13/2019 - 17:30

  • Sheet 2: PT Mixed Team - KY 2-7

02/13/2019 - 19:30

  • Sheet 2: Meriaura - KY 7-5

02/17/2019 - 19:00

  • Sheet 1: Grassmark - Team Vaadin 9-0

02/20/2019 - 17:30

  • Sheet 2: PT Mixed Team - Grassmark 3-4

02/20/2019 - 19:30

  • Sheet 2: Meriaura - Chcc Rookies 2-9

02/24/2019 - 16:45

  • Sheet 2: Grassmark - Chcc Rookies 10-1

02/24/2019 - 19:00

  • Sheet 1: Team Vaadin - KY 11-1
  • Sheet 2: CHCC - Piispan Pesä 1-10

02/27/2019 - 19:30

  • Sheet 1: Meriaura - Soijanakit 7-2

03/06/2019 - 17:30

  • Sheet 2: PT Mixed Team - Soijanakit 5-8

03/06/2019 - 19:30

  • Sheet 2: Meriaura - CHCC 5-5

03/10/2019 - 16:45

  • Sheet 2: Piispan Pesä - Soijanakit 9-6

03/10/2019 - 19:00

  • Sheet 2: CHCC - Team Vaadin 9-7

03/13/2019 - 17:30

  • Sheet 2: PT Mixed Team - CHCC 5-6

03/13/2019 - 19:30

  • Sheet 1: Meriaura - Team Vaadin 6-2

03/24/2019 - 17:00

  • Sheet 2: Grassmark - Piispan Pesä 5-9

03/27/2019 - 17:30

  • Sheet 2: PT Mixed Team - Team Vaadin 0-6

03/31/2019 - 16:45

  • Sheet 2: Soijanakit - Team Vaadin 7-6

03/31/2019 - 19:00

  • Sheet 1: Publicumin Ponnistus - Piispan Pesä 3-7

04/01/2019 - 19:15

  • Sheet 1: Meriaura - Grassmark 7-5

04/02/2019 - 19:15

  • Sheet 2: Chcc Rookies - KY 13-1

04/03/2019 - 17:30

  • Sheet 1: Grassmark - Publicumin Ponnistus 4-5

04/07/2019 - 17:15

  • Sheet 1: Grassmark - KY 9-2
  • Sheet 2: CHCC - Soijanakit 3-5

04/07/2019 - 19:30

  • Sheet 2: PT Mixed Team - Publicumin Ponnistus 0-10

04/08/2019 - 19:30

  • Sheet 1: Chcc Rookies - Team Vaadin 7-5

04/10/2019 - 17:30

  • Sheet 2: Soijanakit - Chcc Rookies 5-4

04/10/2019 - 19:30

  • Sheet 1: Grassmark - CHCC 4-3
  • Sheet 2: Chcc Rookies - Publicumin Ponnistus 6-5

04/14/2019 - 16:45

  • Sheet 1: KY - Soijanakit 8-2
  • Sheet 2: Team Vaadin - Piispan Pesä 4-3

04/15/2019 - 19:00

  • Sheet 1: Chcc Rookies - CHCC 6-8

04/24/2019 - 17:30

  • Sheet 1: PT Mixed Team - Chcc Rookies W-L

04/24/2019 - 19:30

  • Sheet 1: Publicumin Ponnistus - CHCC W-L

04/28/2019 - 16:45

  • Sheet 2: KY - CHCC 7-4