Lohja local league 2012-2013 - Games

10/01/2012 - 17:00

  • Sheet 1: Team Oktettipoisto - Sekalainen Seurakunta 5-7

10/01/2012 - 18:45

  • Sheet 1: Hurlicurling - Liukumiinat 1-4

10/01/2012 - 20:30

  • Sheet 1: Colccapojat - Fortum Inkoo 11-2

10/02/2012 - 17:00

  • Sheet 1: CC Kivenpy√∂ritt√§j√§t - Ucc.Elit 3-7

10/02/2012 - 18:45

  • Sheet 1: Copper Hill CC - SCC Kiila 8-5

10/02/2012 - 20:30

  • Sheet 1: Copper Hill CC - CL & CL 7-4

10/08/2012 - 17:00

  • Sheet 1: M-Curling - Saviruukut 5-2

10/08/2012 - 20:30

  • Sheet 1: Sekalainen Seurakunta - SCC Kiila 9-1

10/09/2012 - 17:00

  • Sheet 1: Ucc.Elit - Copper Hill CC 4-4

10/09/2012 - 18:45

  • Sheet 1: Copper Hill CC - CC Harjalinnut 8-4

10/09/2012 - 20:30

  • Sheet 1: CC Harjalinnut - Fortum Inkoo 6-4

10/11/2012 - 20:00

  • Sheet 1: Colccapojat - Liukumiinat 4-2

10/15/2012 - 17:00

  • Sheet 1: Hurlicurling - CC Kivenpy√∂ritt√§j√§t 5-5

10/15/2012 - 18:45

  • Sheet 1: CL & CL - M-Curling 2-6

10/15/2012 - 20:30

  • Sheet 1: Team Oktettipoisto - Colccapojat 3-9

10/16/2012 - 17:00

  • Sheet 1: Hurlicurling - Copper Hill CC 4-4

10/16/2012 - 18:45

  • Sheet 1: Copper Hill CC - Sekalainen Seurakunta 1-11

10/16/2012 - 20:30

  • Sheet 1: SCC Kiila - Ucc.Elit 4-2

10/22/2012 - 17:00

  • Sheet 1: Saviruukut - Fortum Inkoo 4-3

10/22/2012 - 18:45

  • Sheet 1: CC Harjalinnut - Ucc.Elit 2-6

10/22/2012 - 20:30

  • Sheet 1: Colccapojat - CC Harjalinnut 8-2

10/23/2012 - 17:00

  • Sheet 1: Sekalainen Seurakunta - CL & CL 9-4

10/23/2012 - 18:45

  • Sheet 1: CC Kivenpy√∂ritt√§j√§t - Team Oktettipoisto 1-5

10/23/2012 - 20:30

  • Sheet 1: Liukumiinat - M-Curling 4-3

10/29/2012 - 18:45

  • Sheet 1: Copper Hill CC - Fortum Inkoo 4-2

10/29/2012 - 20:30

  • Sheet 1: SCC Kiila - Colccapojat 8-3

10/30/2012 - 17:00

  • Sheet 1: CL & CL - Team Oktettipoisto 2-4

10/30/2012 - 18:45

  • Sheet 1: M-Curling - CC Harjalinnut 4-4

10/30/2012 - 20:30

  • Sheet 1: CC Harjalinnut - CC Kivenpy√∂ritt√§j√§t 4-4

11/05/2012 - 17:00

  • Sheet 1: Hurlicurling - Colccapojat 4-6

11/05/2012 - 20:30

  • Sheet 1: Fortum Inkoo - SCC Kiila 6-2

11/06/2012 - 18:45

  • Sheet 1: Saviruukut - Sekalainen Seurakunta 7-5

11/06/2012 - 20:30

  • Sheet 1: Team Oktettipoisto - M-Curling 4-3

11/13/2012 - 18:45

  • Sheet 1: Colccapojat - CL & CL 6-4

11/19/2012 - 18:45

  • Sheet 1: Fortum Inkoo - Team Oktettipoisto 7-6

11/19/2012 - 20:30

  • Sheet 1: CC Kivenpy√∂ritt√§j√§t - Saviruukut 2-5

11/20/2012 - 18:45

  • Sheet 1: CL & CL - SCC Kiila 6-3

11/20/2012 - 20:30

  • Sheet 1: Liukumiinat - Fortum Inkoo 9-4

12/03/2012 - 18:45

  • Sheet 1: Liukumiinat - CC Kivenpy√∂ritt√§j√§t 2-6

12/03/2012 - 20:30

  • Sheet 1: Ucc.Elit - Liukumiinat 3-4

12/17/2012 - 17:00

  • Sheet 1: SCC Kiila - CC Harjalinnut 4-8

12/17/2012 - 18:45

  • Sheet 1: CC Harjalinnut - Hurlicurling 4-3

12/18/2012 - 19:00

  • Sheet 1: Sekalainen Seurakunta - Ucc.Elit 3-4

01/15/2013 - 18:45

  • Sheet 1: Hurlicurling - Saviruukut 2-7

01/15/2013 - 20:30

  • Sheet 1: CC Kivenpy√∂ritt√§j√§t - CL & CL 10-5

01/22/2013 - 17:00

  • Sheet 1: Team Oktettipoisto - Ucc.Elit 4-7

01/22/2013 - 20:30

  • Sheet 1: Fortum Inkoo - Sekalainen Seurakunta 3-5

01/28/2013 - 17:00

  • Sheet 1: Copper Hill CC - Colccapojat 3-4

01/28/2013 - 18:45

  • Sheet 1: Colccapojat - Saviruukut 3-5

01/28/2013 - 20:30

  • Sheet 1: Saviruukut - Copper Hill CC 3-6

01/29/2013 - 17:00

  • Sheet 1: Fortum Inkoo - CC Kivenpy√∂ritt√§j√§t 4-7

01/29/2013 - 18:45

  • Sheet 1: CC Harjalinnut - Team Oktettipoisto 4-7

01/29/2013 - 20:30

  • Sheet 1: Liukumiinat - CC Harjalinnut 2-7

02/05/2013 - 17:00

  • Sheet 1: Saviruukut - CL & CL 2-7

02/05/2013 - 18:45

  • Sheet 1: Sekalainen Seurakunta - Colccapojat 3-7

02/05/2013 - 20:30

  • Sheet 1: Ucc.Elit - Hurlicurling 12-4

02/11/2013 - 18:45

  • Sheet 1: SCC Kiila - Saviruukut 2-10

02/11/2013 - 20:30

  • Sheet 1: M-Curling - Fortum Inkoo 5-3

02/12/2013 - 18:45

  • Sheet 1: Copper Hill CC - CC Kivenpy√∂ritt√§j√§t 6-0

02/12/2013 - 20:30

  • Sheet 1: Colccapojat - Ucc.Elit 0-9

02/18/2013 - 17:00

  • Sheet 1: Hurlicurling - Fortum Inkoo 3-6

02/18/2013 - 18:45

  • Sheet 1: Team Oktettipoisto - SCC Kiila 8-3

02/18/2013 - 20:30

  • Sheet 1: CL & CL - Liukumiinat 3-9

02/19/2013 - 17:00

  • Sheet 1: Ucc.Elit - Saviruukut 9-1

02/19/2013 - 18:45

  • Sheet 1: Hurlicurling - CL & CL 2-8

02/19/2013 - 20:30

  • Sheet 1: CC Kivenpy√∂ritt√§j√§t - Sekalainen Seurakunta 6-3

02/25/2013 - 17:00

  • Sheet 1: M-Curling - SCC Kiila 13-0

02/25/2013 - 18:45

  • Sheet 1: Fortum Inkoo - Ucc.Elit 4-9

02/25/2013 - 20:30

  • Sheet 1: Team Oktettipoisto - Hurlicurling 10-0

02/26/2013 - 18:45

  • Sheet 1: CC Harjalinnut - Saviruukut 6-4

02/26/2013 - 20:30

  • Sheet 1: Colccapojat - CC Kivenpy√∂ritt√§j√§t 3-5

03/04/2013 - 17:00

  • Sheet 1: Team Oktettipoisto - Copper Hill CC 4-2

03/04/2013 - 18:45

  • Sheet 1: Liukumiinat - Copper Hill CC 3-3

03/04/2013 - 20:30

  • Sheet 1: M-Curling - Colccapojat 6-4

03/05/2013 - 17:00

  • Sheet 1: Fortum Inkoo - CL & CL 1-8

03/05/2013 - 20:30

  • Sheet 1: Sekalainen Seurakunta - Hurlicurling 5-4

03/06/2013 - 17:00

  • Sheet 1: Copper Hill CC - M-Curling 3-5

03/06/2013 - 18:45

  • Sheet 1: Liukumiinat - Saviruukut 7-0

03/06/2013 - 20:30

  • Sheet 1: Sekalainen Seurakunta - Liukumiinat 4-5

03/10/2013 - 18:00

  • Sheet 1: M-Curling - Sekalainen Seurakunta 0-6

03/11/2013 - 17:00

  • Sheet 1: CC Kivenpy√∂ritt√§j√§t - SCC Kiila 3-3

03/11/2013 - 18:45

  • Sheet 1: Ucc.Elit - M-Curling 5-2

03/11/2013 - 20:30

  • Sheet 1: Team Oktettipoisto - Saviruukut 4-6

03/12/2013 - 17:00

  • Sheet 1: CC Harjalinnut - Sekalainen Seurakunta 6-0

03/12/2013 - 18:45

  • Sheet 1: CC Harjalinnut - CL & CL 7-4

03/12/2013 - 20:30

  • Sheet 1: Hurlicurling - M-Curling 4-6

03/13/2013 - 18:45

  • Sheet 1: Liukumiinat - SCC Kiila 7-5

03/13/2013 - 20:30

  • Sheet 1: Liukumiinat - Team Oktettipoisto 4-8

03/18/2013 - 17:00

  • Sheet 1: M-Curling - CC Kivenpy√∂ritt√§j√§t 2-5

03/18/2013 - 18:45

  • Sheet 1: SCC Kiila - Hurlicurling 7-4

03/18/2013 - 20:30

  • Sheet 1: CL & CL - Ucc.Elit 7-4

03/19/2013 - 17:00

  • Sheet 1: CC Harjalinnut - Copper Hill CC 8-3

03/20/2013 - 18:00

  • Sheet 1: Colccapojat - Team Oktettipoisto 5-7

03/25/2013 - 18:00

  • Sheet 1: Ucc.Elit - CC Harjalinnut 5-3

03/26/2013 - 18:00

  • Sheet 1: Liukumiinat - Team Oktettipoisto 9-1

04/07/2013 - 10:00

  • Sheet 1: CC Harjalinnut - Team Oktettipoisto 8-5

04/07/2013 - 13:30

  • Sheet 1: Ucc.Elit - Liukumiinat 9-3