Leppävirta Summer Bonspiel 2012 - Standings

Group G

Team G W T L E R Pts
T17 - Team Medved 5 5 0 0 18 32-16 10
T1 - Team Loimaa 5 4 0 1 20 37-19 8
T14 - VHCC Farm 5 4 0 1 19 36-25 8
T7 - Saviruukut 5 4 0 1 18 22-17 8
T3 - Lehmäjengi 5 3 0 2 19 28-20 6
T23 - KN +50 5 3 0 2 19 28-24 6
T9 - SKA I 5 3 0 2 13 27-26 6
T16 - SKA II 5 2 1 2 17 32-20 5

Group H

Team G W T L E R Pts
T13 - Team L.I.P. 5 3 1 1 18 25-18 7
T18 - Team Nekrasiki 5 2 2 1 17 32-20 6
T15 - CURRA I 5 2 1 2 19 30-28 5
T10 - VHCC 5 2 1 2 17 34-25 5
T19 - SPB.RU 5 2 1 2 16 34-29 5
T8 - Curra Ladies 5 2 1 2 14 31-36 5
T21 - Buddies 5 2 0 3 16 27-30 4
T24 - Kilkit 5 2 0 3 11 19-34 4

Group I

Team G W T L E R Pts
T4 - Team Joensuu 5 2 0 3 18 28-24 4
T22 - AC Plikat 5 2 0 3 17 23-37 4
T20 - AC Aalto 5 2 0 3 17 21-33 4
T2 - Sinnittelijät 5 1 1 3 14 24-29 3
T11 - AC Jokela 5 1 1 3 12 20-43 3
T12 - Hupaajat 5 0 2 3 16 25-31 2
T5 - Huru-Ukot 5 1 0 4 13 17-26 2
T6 - KIKE 5 0 0 5 10 15-37 0

Group D

Team G W T L E R Pts
T17 - Team Medved 4 4 0 0 16 27-13 8
T3 - Lehmäjengi 4 3 0 1 16 25-15 6
T23 - KN +50 4 3 0 1 16 25-17 6
T7 - Saviruukut 4 3 0 1 14 18-15 6
T9 - SKA I 4 3 0 1 12 26-18 6
T18 - Team Nekrasiki 4 2 1 1 13 26-14 5
T13 - Team L.I.P. 4 2 1 1 13 18-16 5
T4 - Team Joensuu 4 1 0 3 14 22-19 2

Group E

Team G W T L E R Pts
T14 - VHCC Farm 4 3 0 1 15 29-22 6
T1 - Team Loimaa 4 3 0 1 14 29-18 6
T15 - CURRA I 4 2 0 2 16 24-22 4
T21 - Buddies 4 2 0 2 14 25-23 4
T19 - SPB.RU 4 2 0 2 13 24-19 4
T10 - VHCC 4 1 1 2 13 22-22 3
T2 - Sinnittelijät 4 1 1 2 11 19-23 3
T20 - AC Aalto 4 1 0 3 13 15-30 2

Group F

Team G W T L E R Pts
T16 - SKA II 4 2 1 1 15 30-16 5
T8 - Curra Ladies 4 2 0 2 10 21-26 4
T24 - Kilkit 4 2 0 2 9 16-22 4
T12 - Hupaajat 4 0 2 2 13 20-24 2
T22 - AC Plikat 4 1 0 3 13 16-32 2
T5 - Huru-Ukot 4 1 0 3 11 14-20 2
T11 - AC Jokela 4 0 1 3 9 12-37 1
T6 - KIKE 4 0 0 4 6 9-29 0

Group A

Team G W T L E R Pts
T3 - Lehmäjengi 2 2 0 0 10 14-6 4
T7 - Saviruukut 2 2 0 0 8 11-6 4
T4 - Team Joensuu 2 1 0 1 8 14-8 2
T2 - Sinnittelijät 2 1 0 1 7 9-9 2
T1 - Team Loimaa 2 1 0 1 6 10-9 2
T8 - Curra Ladies 2 1 0 1 6 9-9 2
T5 - Huru-Ukot 2 0 0 2 4 5-11 0
T6 - KIKE 2 0 0 2 2 3-17 0

Group B

Team G W T L E R Pts
T13 - Team L.I.P. 2 2 0 0 8 12-6 4
T9 - SKA I 2 2 0 0 6 17-9 4
T14 - VHCC Farm 2 1 0 1 8 14-12 2
T15 - CURRA I 2 1 0 1 8 10-11 2
T10 - VHCC 2 1 0 1 7 14-9 2
T12 - Hupaajat 2 0 1 1 6 8-11 1
T16 - SKA II 2 0 1 1 5 8-12 1
T11 - AC Jokela 2 0 0 2 6 7-20 0

Group C

Team G W T L E R Pts
T23 - KN +50 2 2 0 0 9 15-7 4
T17 - Team Medved 2 2 0 0 8 14-6 4
T18 - Team Nekrasiki 2 1 0 1 8 19-8 2
T19 - SPB.RU 2 1 0 1 7 13-9 2
T21 - Buddies 2 1 0 1 7 11-11 2
T20 - AC Aalto 2 1 0 1 7 8-11 2
T22 - AC Plikat 2 0 0 2 5 6-23 0
T24 - Kilkit 2 0 0 2 2 4-15 0