Kangasniemi Fall Bonspiel 2017 - Games

09/22/2017 - 10:00

  • Sheet 1: Hard Rock Team XL - KGN 2 13-0
  • Sheet 2: NISSINEN - Curra I 2-8
  • Sheet 3: Curra II - Kivekk√§√§t 6-7
  • Sheet 4: Curra III - DCT 5-6

09/22/2017 - 12:00

  • Sheet 1: SurCu - Nuotanper√§t 4-5
  • Sheet 2: Hard Rock Team VIX - KGN 1 8-3
  • Sheet 3: Kaalimadot - Hard Rock Team XO 5-2
  • Sheet 4: Pes√§n Puolustajat - PMK 9-4

09/22/2017 - 14:00

  • Sheet 1: M-Curling - Rinssi-Eversti 6-2
  • Sheet 2: Harjawalta - AC Hulivili 6-5
  • Sheet 3: Hard Rock Team XL - Curra II 7-2
  • Sheet 4: Kivekk√§√§t - Curra I 3-6

09/22/2017 - 17:00

  • Sheet 1: JoCu Team - JETI 9-2
  • Sheet 2: NISSINEN - KGN 2 4-4
  • Sheet 3: Hard Rock Team VIX - Kaalimadot 4-5
  • Sheet 4: Nuotanper√§t - DCT 1-4

09/22/2017 - 19:00

  • Sheet 1: Curra III - SurCu 6-8
  • Sheet 2: KGN 1 - Hard Rock Team XO 6-9
  • Sheet 3: M-Curling - Pes√§n Puolustajat 7-2
  • Sheet 4: JoCu Team - Harjawalta 8-2

09/22/2017 - 21:00

  • Sheet 1: AC Hulivili - PMK 3-5
  • Sheet 2: JETI - Rinssi-Eversti 5-4

09/23/2017 - 08:00

  • Sheet 2: KGN 2 - Curra III 5-4
  • Sheet 3: AC Hulivili - KGN 1 8-6
  • Sheet 4: Curra II - Rinssi-Eversti 6-5

09/23/2017 - 10:00

  • Sheet 1: Hard Rock Team VIX - Kivekk√§√§t 8-0
  • Sheet 2: Hard Rock Team XL - M-Curling 3-5
  • Sheet 3: JoCu Team - Curra I 6-4
  • Sheet 4: DCT - Kaalimadot 6-1

09/23/2017 - 12:00

  • Sheet 1: Nuotanper√§t - NISSINEN 1-10
  • Sheet 2: SurCu - Hard Rock Team XO 7-6
  • Sheet 3: Pes√§n Puolustajat - Harjawalta 3-6
  • Sheet 4: PMK - JETI 4-5

09/23/2017 - 15:00

  • Sheet 2: KGN 1 - Rinssi-Eversti 3-6
  • Sheet 3: KGN 2 - AC Hulivili 8-7
  • Sheet 4: Curra II - Curra III 5-4

09/23/2017 - 17:00

  • Sheet 1: Kaalimadot - Kivekk√§√§t 12-1
  • Sheet 2: M-Curling - DCT 7-3
  • Sheet 3: JoCu Team - Hard Rock Team VIX 10-3
  • Sheet 4: Hard Rock Team XL - Curra I 4-5

09/23/2017 - 19:00

  • Sheet 1: PMK - Nuotanper√§t 4-6
  • Sheet 2: SurCu - Harjawalta 5-3
  • Sheet 3: JETI - NISSINEN 4-9
  • Sheet 4: Hard Rock Team XO - Pes√§n Puolustajat 3-10

09/24/2017 - 09:00

  • Sheet 1: AC Hulivili - PMK 7-3
  • Sheet 2: Rinssi-Eversti - Kivekk√§√§t 7-6
  • Sheet 3: Curra III - KGN 1 5-7

09/24/2017 - 11:00

  • Sheet 1: Hard Rock Team XL - Hard Rock Team VIX 7-1
  • Sheet 2: Pes√§n Puolustajat - Curra II 9-7
  • Sheet 3: Harjawalta - JETI 8-2
  • Sheet 4: Nuotanper√§t - Hard Rock Team XO 1-11

09/24/2017 - 14:00

  • Sheet 1: M-Curling - JoCu Team 3-8
  • Sheet 2: DCT - Curra I 5-8
  • Sheet 3: Kaalimadot - NISSINEN 8-4
  • Sheet 4: SurCu - KGN 2 6-6