Hyvinkää local league 2017-2018

Syksyllä pelattavan alkusarjan jälkeen puolet joukkueista(8) pelaavat ylemmässä loppusarjassa. Loput joukkueet ja mahdolliset uudet joukkueet pelaavat alemmassa loppusarjassa. Alkusarjan pisteet seuraavat mukana loppusarjaan. Sarjassa on käytössä viiden kiven suojasääntö.

Final

Cup graph

Semi final

Cup graph
Division I
TeamGamesWinsTiesLossesPoints
A - Hard Rock Team XL20171235
R - Hard Rock Team XO21161433
P - Fiina21160532
B - Team HiroShima21143431
I - Jääkausi21102922
K - Mc Fox211011021
O - Willi II20901118
D - Stonesin Veljet21731117
Division II
TeamGamesWinsTiesLossesPoints
F - Fipa20120824
E - Kivilaatikko-SB20111823
M - Kojootit20801216
C - Aleksis Kivet20421410
H - DGH2040168
G - Hupaajat 2040168
L - Viikate2032158
Alkusarja
TeamGamesWinsTiesLossesPoints
A - Hard Rock Team XL14131027
P - Fiina14110322
B - Team HiroShima14102222
R - Hard Rock Team XO1491419
K - Mc Fox1491419
I - Jääkausi1481517
O - Willi II1480616
D - Stonesin Veljet1461713
E - Kivilaatikko-SB1461713
F - Fipa1460812
M - Kojootit1450910
L - Viikate1431107
C - Aleksis Kivet1421115
H - DGH1420124
G - Hupaajat 1420124