Hyvinkä Local League 2014-2015

Takapesän pojat
NameClub 
Heimo, KalleSkip
Ora, Toni 
Tuominen, Antti 
Matinlauri, Henry 
Niskanen, AaroTampereen Curling ry 
Mäntynen, Heikki 
Laine, ArtoTampereen Curling ryCoach
Date and timeGame and groupPlaceSheetStatus
2014-11-29 11:00C-F (Group A - Round 1)Hyvinkää1Finished
Teams 12345678Tot
Fipa 12-------12
Takapesän pojat 4-------4
Date and timeGame and groupPlaceSheetStatus
2014-11-30 11:00B-F (Group A - Round 1)Hyvinkää1Finished
Teams 12345678Tot
Aleksis Kivet 15-------15
Takapesän pojat 3-------3
Date and timeGame and groupPlaceSheetStatus
2014-11-30 15:00E-F (Group A - Round 1)Hyvinkää1Finished
Teams 12345678Tot
HRT 9-------9
Takapesän pojat 6-------6
Date and timeGame and groupPlaceSheetStatus
2014-12-03 19:00D-F (Group A - Round 1)Hyvinkää1Finished
Teams 12345678Tot
Team HiroShima 4-------4
Takapesän pojat 9-------9
Date and timeGame and groupPlaceSheetStatus
2014-12-07 17:00F-G (Group A - Round 1)Hyvinkää2Finished
Teams 12345678Tot
Takapesän pojat 1-------1
Kojootit 13-------13
Date and timeGame and groupPlaceSheetStatus
2014-12-28 17:00E-F (Group A - Round 2)Hyvinkää2Finished
Teams 12345678Tot
HRT 2-------2
Takapesän pojatHammer9-------9
Date and timeGame and groupPlaceSheetStatus
2015-01-04 16:00D-F (Group A - Round 2)Hyvinkää1Finished
Teams 12345678Tot
Team HiroShima 5-------5
Takapesän pojat 7-------7
Date and timeGame and groupPlaceSheetStatus
2015-01-04 19:00A-F (Group A - Round 1)Hyvinkää1Finished
Teams 12345678Tot
Eurocks 9-------9
Takapesän pojat 1-------1
Date and timeGame and groupPlaceSheetStatus
2015-01-10 21:00A-F (Group A - Round 2)Hyvinkää1Finished
Teams 12345678Tot
Eurocks 9-------9
Takapesän pojat 1-------1
Date and timeGame and groupPlaceSheetStatus
2015-01-18 17:00F-G (Group A - Round 2)Hyvinkää1Finished
Teams 12345678Tot
Takapesän pojat 6-------6
Kojootit 11-------11
Date and timeGame and groupPlaceSheetStatus
2015-01-19 19:00B-F (Group A - Round 2)Hyvinkää2Finished
Teams 12345678Tot
Aleksis Kivet 6-------6
Takapesän pojat 6-------6
Date and timeGame and groupPlaceSheetStatus
2015-01-21 19:00C-F (Group A - Round 2)Hyvinkää1Finished
Teams 12345678Tot
Fipa 12-------12
Takapesän pojat 3-------3
Date and timeGame and groupPlaceSheetStatus
2015-02-07 08:05F-P2 (Alemman loppusarjan lähtöpisteet)Hyvinkää1Finished
Teams 12345678Tot
Takapesän pojat 1-------1
Pisteautomaatti2 0-------0
Date and timeGame and groupPlaceSheetStatus
2015-02-07 08:05F-P2 (Alemman loppusarjan lähtöpisteet)Hyvinkää2Finished
Teams 12345678Tot
Takapesän pojat 0-------0
Pisteautomaatti2 1-------1
Date and timeGame and groupPlaceSheetStatus
2015-02-22 12:00F-P (Lower division)Hyvinkää2Finished
Teams 12345678Tot
Takapesän pojat 4-------4
DGH 11-------11
Date and timeGame and groupPlaceSheetStatus
2015-02-22 19:00F-G (Lower division)Hyvinkää2Finished
Teams 12345678Tot
Takapesän pojat 3-------3
Kojootit 7-------7
Date and timeGame and groupPlaceSheetStatus
2015-02-28 17:00F-O (Lower division)Hyvinkää1Finished
Teams 12345678Tot
Takapesän pojat 6-------6
Hurlicurling 7-------7
Date and timeGame and groupPlaceSheetStatus
2015-03-17 17:00F-U (Lower division)Hyvinkää1Finished
Teams 12345678Tot
Takapesän pojat 2-------2
Viikate 9-------9
Date and timeGame and groupPlaceSheetStatus
2015-03-17 21:00E-F (Lower division)Hyvinkää1Finished
Teams 12345678Tot
HRT 7-------7
Takapesän pojat 4-------4
Date and timeGame and groupPlaceSheetStatus
2015-04-03 15:00F-T (Lower division)Hyvinkää1Finished
Teams 12345678Tot
Takapesän pojat 5-------5
Jääkausi 6-------6