Satakunta local league 2012-2013 - Statistics
Primary tabs
| Team | HF | HE % | SD % | FE % | SE % |
|---|---|---|---|---|---|
| STP | 100.00 | 100.00 | 0.00 | ||
| Enkelit ja Jari | 100.00 | 100.00 | 0.00 | ||
| Yara | 100.00 | 100.00 | 0.00 | 50.00 | |
| Yrittäjät | -50.00 | 0.00 | 50.00 | 0.00 | 0.00 |
| Latu ja Polku | 0.00 | 0.00 | |||
| Hiittenharju | 0.00 | 0.00 |
| Team | Result avg | Ends with avg | Ends without avg |
|---|---|---|---|
| Yara | 9.00 - 10.00 | 8.00 | 0.50 |
| Latu ja Polku | 7.00 - 7.00 | -7.00 | |
| STP | 7.00 - 7.00 | 7.00 | |
| Enkelit ja Jari | 3.00 - 14.00 | 3.00 | |
| Hiittenharju | 14.00 - 3.00 | -3.00 | |
| Yrittäjät | 10.00 - 9.00 | -0.50 | -8.00 |
| Team | HF | HE % | SD % | FE % | SE % |
|---|---|---|---|---|---|
| Hiittenharju | 31.82 | 59.09 | 27.27 | 86.67 | 60.53 |
| Enkelit ja Jari | -7.69 | 23.08 | 30.77 | 29.41 | 50.00 |
| Yara | -10.72 | 32.14 | 42.86 | 35.29 | 45.16 |
| Latu ja Polku | -24.13 | 27.59 | 51.72 | 44.44 | 41.94 |
| Lemminkäinen | -27.02 | 27.03 | 54.05 | 46.15 | 43.48 |
| STP | -40.00 | 11.43 | 51.43 | 56.25 | 36.00 |
| Yrittäjät | -40.62 | 15.63 | 56.25 | 62.50 | 40.74 |
| Team | Result avg | Ends with avg | Ends without avg |
|---|---|---|---|
| Hiittenharju | 8.08 - 2.83 | 1.41 | 0.50 |
| Enkelit ja Jari | 5.92 - 4.92 | 0.92 | -0.32 |
| Latu ja Polku | 5.83 - 6.75 | 0.17 | -0.52 |
| Yara | 5.08 - 5.25 | 0.54 | -0.58 |
| Yrittäjät | 4.67 - 5.17 | -0.06 | -0.15 |
| Lemminkäinen | 4.33 - 6.92 | -0.14 | -0.61 |
| STP | 3.92 - 6.00 | -0.29 | -0.56 |