Regional league of Western Finland 2023-2024 - Games

10/18/2023 - 18:00

  • Sheet 1: KiKa / CHCC - Konekeskus / CHCC 4-5

11/07/2023 - 19:00

  • Sheet 1: √Ąiki√§ / CHCC - Konekeskus / CHCC 8-9

11/14/2023 - 18:00

  • Sheet 1: √Ąiki√§ / CHCC - KiKa / CHCC 10-2
  • Sheet 2: Kivikopla /CHCC - RiTu / CHCC 8-5

11/28/2023 - 18:00

  • Sheet 1: KiKa / CHCC - J√§rvinen / CHCC 2-10

11/30/2023 - 17:00

  • Sheet 1: Konekeskus / CHCC - Kivikopla /CHCC 4-5

12/02/2023 - 09:00

  • Sheet 1: KPK / CHCC - KiKa / CHCC 8-7
  • Sheet 2: Kivikopla /CHCC - J√§rvinen / CHCC 13-0

12/12/2023 - 18:00

  • Sheet 1: √Ąiki√§ / CHCC - Kivikopla /CHCC 9-1
  • Sheet 2: KPK / CHCC - J√§rvinen / CHCC 6-6

01/02/2024 - 17:30

  • Sheet 1: √Ąiki√§ / CHCC - KPK / CHCC 11-2

01/16/2024 - 17:30

  • Sheet 1: Kivikopla /CHCC - KPK / CHCC 4-10

02/11/2024 - 09:00

  • Sheet 1: RiTu / CHCC - √Ąiki√§ / CHCC 7-5

02/25/2024 - 10:00

  • Sheet 1: TaCu /Tampere - Konekeskus / CHCC 5-8
  • Sheet 2: Ice Cubes /Tampere-Lohja - KPK / CHCC 6-6

02/25/2024 - 13:30

  • Sheet 1: KPK / CHCC - TaCu /Tampere 3-7
  • Sheet 2: Konekeskus / CHCC - Ice Cubes /Tampere-Lohja 4-11

03/02/2024 - 10:00

  • Sheet 1: Ice Cubes /Tampere-Lohja - RiTu / CHCC 2-11
  • Sheet 2: √Ąiki√§ / CHCC - Team Vesamo /CHCC-Harjavalta 4-5

03/02/2024 - 13:30

  • Sheet 1: J√§rvinen / CHCC - Team Vesamo /CHCC-Harjavalta 5-5
  • Sheet 2: √Ąiki√§ / CHCC - Ice Cubes /Tampere-Lohja 12-8

03/03/2024 - 16:15

  • Sheet 2: J√§rvinen / CHCC - RiTu / CHCC 2-7

03/09/2024 - 08:00

  • Sheet 1: Konekeskus / CHCC - KPK / CHCC 8-5

03/14/2024 - 18:00

  • Sheet 1: √Ąiki√§ / CHCC - J√§rvinen / CHCC 2-7

03/16/2024 - 10:00

  • Sheet 1: Ice Cubes /Tampere-Lohja - Kivikopla /CHCC 3-17

03/16/2024 - 13:30

  • Sheet 2: KiKa / CHCC - Ice Cubes /Tampere-Lohja 5-5

03/17/2024 - 10:00

  • Sheet 1: Ice Cubes /Tampere-Lohja - Team Vesamo /CHCC-Harjavalta 6-6
  • Sheet 2: TaCu /Tampere - J√§rvinen / CHCC 8-4

03/17/2024 - 13:30

  • Sheet 1: J√§rvinen / CHCC - Ice Cubes /Tampere-Lohja 7-4
  • Sheet 2: Team Vesamo /CHCC-Harjavalta - TaCu /Tampere 5-7

03/21/2024 - 15:30

  • Sheet 1: Konekeskus / CHCC - Team Vesamo /CHCC-Harjavalta 6-13

03/21/2024 - 18:30

  • Sheet 1: KPK / CHCC - Team Vesamo /CHCC-Harjavalta 5-4

03/26/2024 - 18:00

  • Sheet 2: KPK / CHCC - RiTu / CHCC 7-4

03/27/2024 - 16:30

  • Sheet 1: TaCu /Tampere - Ice Cubes /Tampere-Lohja 11-9

03/30/2024 - 10:00

  • Sheet 1: Kivikopla /CHCC - TaCu /Tampere 4-6

03/30/2024 - 13:30

  • Sheet 1: TaCu /Tampere - √Ąiki√§ / CHCC 6-6

03/31/2024 - 10:00

  • Sheet 1: RiTu / CHCC - TaCu /Tampere 2-11
  • Sheet 2: KiKa / CHCC - Team Vesamo /CHCC-Harjavalta 7-6

03/31/2024 - 13:30

  • Sheet 1: TaCu /Tampere - KiKa / CHCC 5-8
  • Sheet 2: Team Vesamo /CHCC-Harjavalta - RiTu / CHCC 3-12

04/02/2024 - 18:00

  • Sheet 1: J√§rvinen / CHCC - Konekeskus / CHCC 6-4

04/02/2024 - 18:30

  • Sheet 2: Team Vesamo /CHCC-Harjavalta - Kivikopla /CHCC 7-6

04/05/2024 - 19:30

  • Sheet 1: KiKa / CHCC - RiTu / CHCC 5-5

04/10/2024 - 17:30

  • Sheet 1: Konekeskus / CHCC - RiTu / CHCC 5-10

05/02/2024 - 18:00

  • Sheet 2: KiKa / CHCC - Kivikopla /CHCC 7-4

05/04/2024 - 10:00

  • Sheet 1: TaCu /Tampere - KPK / CHCC 6-4
  • Sheet 2: RiTu / CHCC - J√§rvinen / CHCC 4-6

05/04/2024 - 13:30

  • Sheet 1: KPK / CHCC - RiTu / CHCC 2-8
  • Sheet 2: TaCu /Tampere - J√§rvinen / CHCC 8-2