Turku local league 2020-2021 - Games

11/15/2020 - 14:00

  • Sheet 2: Piispan Pesä - NousiaistenTowerit 4-3

11/15/2020 - 16:00

  • Sheet 1: Kyröläiset - Loimaa Blues 10-2

11/15/2020 - 18:00

  • Sheet 2: Rookies - Loimaa Blues 3-13

11/22/2020 - 12:00

  • Sheet 1: Kierivät Kivet - Grassmark 12-2

11/22/2020 - 14:00

  • Sheet 2: Kyröläiset - CHCC PT-joukkue 11-2

11/22/2020 - 14:15

  • Sheet 1: Ice Lions - Jäähaukat 3-5

11/22/2020 - 16:15

  • Sheet 1: CC KiKa - Piispan Pesä 4-4

11/22/2020 - 16:30

  • Sheet 2: Jäähaukat - KYrling 2-8

11/22/2020 - 18:30

  • Sheet 1: Karhea Aamukurlaus - Konekeskus 9-2

11/22/2020 - 18:45

  • Sheet 2: Rookies - Lakeuden Lakaisijat 1-9

11/29/2020 - 12:00

  • Sheet 1: Ice Lions - Konekeskus 8-4

11/29/2020 - 14:15

  • Sheet 1: Jäähaukat - Rookies 5-9

11/29/2020 - 14:30

  • Sheet 2: Konekeskus - Piispan Pesä 7-4

11/29/2020 - 16:30

  • Sheet 1: Piispan Pesä - Curliologia 1-7

11/29/2020 - 16:45

  • Sheet 2: Loimaa Blues - Jäähaukat 7-4

11/29/2020 - 18:45

  • Sheet 1: Loimaa Blues - KYrling 8-2

11/29/2020 - 19:00

  • Sheet 2: Curliologia - Karhea Aamukurlaus 2-6

01/13/2021 - 17:30

  • Sheet 1: Kyröläiset - KYrling 4-5

01/17/2021 - 12:00

  • Sheet 1: Grassmark - Piispan Pesä 10-2

01/17/2021 - 16:30

  • Sheet 2: NousiaistenTowerit - Meriaura 5-6

01/17/2021 - 19:00

  • Sheet 2: Lakeuden Lakaisijat - Curliologia 7-3

01/20/2021 - 19:00

  • Sheet 1: KYrling - Karhea Aamukurlaus 2-11

01/24/2021 - 12:00

  • Sheet 1: Meriaura - Piispan Pesä 7-2

01/24/2021 - 14:15

  • Sheet 2: Kyröläiset - CC KiKa 6-13

01/24/2021 - 16:30

  • Sheet 1: Grassmark - CC KiKa 4-8

01/24/2021 - 19:00

  • Sheet 1: NousiaistenTowerit - KYrling 3-4

01/27/2021 - 19:00

  • Sheet 2: Meriaura - Lakeuden Lakaisijat 10-3

01/31/2021 - 12:00

  • Sheet 1: CHCC PT-joukkue - Ice Lions 4-5

01/31/2021 - 14:15

  • Sheet 2: Kierivät Kivet - Kyröläiset 10-3

01/31/2021 - 16:45

  • Sheet 1: NousiaistenTowerit - Karhea Aamukurlaus 1-8

01/31/2021 - 19:00

  • Sheet 1: Meriaura - Curliologia 6-4

02/03/2021 - 19:00

  • Sheet 2: Karhea Aamukurlaus - Meriaura 3-5

02/07/2021 - 12:15

  • Sheet 2: Lakeuden Lakaisijat - Jäähaukat 4-3

02/07/2021 - 14:15

  • Sheet 1: Meriaura - Jäähaukat 7-2

02/07/2021 - 16:30

  • Sheet 2: Ice Lions - Kierivät Kivet 3-6

02/07/2021 - 18:45

  • Sheet 1: CHCC PT-joukkue - Curliologia 3-5

02/10/2021 - 19:00

  • Sheet 2: CC KiKa - Lakeuden Lakaisijat 5-6

02/14/2021 - 12:00

  • Sheet 1: Piispan Pesä - CHCC PT-joukkue 7-5

02/14/2021 - 14:30

  • Sheet 2: CC KiKa - Kierivät Kivet 5-3

02/14/2021 - 16:45

  • Sheet 1: Kyröläiset - Rookies 10-2

02/14/2021 - 19:00

  • Sheet 2: KYrling - Meriaura 4-10

02/17/2021 - 17:15

  • Sheet 1: Grassmark - Rookies 10-1

02/17/2021 - 19:15

  • Sheet 2: CC KiKa - Karhea Aamukurlaus 2-6

02/21/2021 - 12:15

  • Sheet 2: Lakeuden Lakaisijat - Kyröläiset 5-4

02/21/2021 - 14:30

  • Sheet 1: Jäähaukat - Grassmark 5-4

02/21/2021 - 16:45

  • Sheet 2: Jäähaukat - Karhea Aamukurlaus 5-6

02/21/2021 - 19:00

  • Sheet 1: Curliologia - Rookies 4-5

02/22/2021 - 13:00

  • Sheet 1: CHCC PT-joukkue - Loimaa Blues 4-9

02/22/2021 - 15:00

  • Sheet 2: NousiaistenTowerit - Loimaa Blues 8-6

02/22/2021 - 17:15

  • Sheet 2: Kyröläiset - Konekeskus 4-5

02/23/2021 - 15:00

  • Sheet 1: KYrling - Rookies 1-10

02/24/2021 - 17:15

  • Sheet 1: Konekeskus - KYrling 7-8

02/24/2021 - 19:30

  • Sheet 2: CC KiKa - Rookies 5-6

02/26/2021 - 15:00

  • Sheet 1: KYrling - CHCC PT-joukkue 5-8

02/28/2021 - 10:00

  • Sheet 1: Kierivät Kivet - Rookies 3-11

02/28/2021 - 12:15

  • Sheet 2: Ice Lions - Piispan Pesä 7-9

02/28/2021 - 14:30

  • Sheet 1: Karhea Aamukurlaus - Loimaa Blues 3-3

02/28/2021 - 16:45

  • Sheet 2: Meriaura - Loimaa Blues 4-6

02/28/2021 - 19:00

  • Sheet 1: Curliologia - Grassmark 6-7

03/01/2021 - 17:15

  • Sheet 2: Rookies - Konekeskus 5-4

03/01/2021 - 19:15

  • Sheet 1: Lakeuden Lakaisijat - KYrling 9-1

03/02/2021 - 17:15

  • Sheet 2: Piispan Pesä - Kyröläiset 4-9

03/02/2021 - 19:15

  • Sheet 1: Meriaura - Ice Lions 5-6

03/03/2021 - 17:15

  • Sheet 2: CHCC PT-joukkue - Konekeskus 4-5

03/03/2021 - 19:15

  • Sheet 2: NousiaistenTowerit - CC KiKa 1-7

03/04/2021 - 17:15

  • Sheet 1: KYrling - Kierivät Kivet 3-7

03/04/2021 - 19:15

  • Sheet 2: Karhea Aamukurlaus - Lakeuden Lakaisijat 4-6

03/05/2021 - 17:15

  • Sheet 1: CHCC PT-joukkue - Grassmark

03/07/2021 - 10:00

  • Sheet 1: Jäähaukat - Kierivät Kivet

03/07/2021 - 12:15

  • Sheet 2: Jäähaukat - CC KiKa

03/07/2021 - 14:30

  • Sheet 1: Meriaura - Rookies

03/07/2021 - 16:45

  • Sheet 2: Loimaa Blues - Ice Lions

03/07/2021 - 19:00

  • Sheet 1: Curliologia - Loimaa Blues