Finnish Senior Championships 2020 - Men - Games

12/19/2019 - 19:00

  • Sheet 2: Halonen / Hyvink√§√§ - Hakala / Lahti 0-12
  • Sheet 3: Manninen / Kangasniemi - Riikonen / Hyvink√§√§ 9-2
  • Sheet 4: Rissanen / Vantaa - Ruokolainen / Lahti 8-5
  • Sheet 5: Turto / Harjavalta - Sinnem√§ki / Rantasalmi 7-2

12/20/2019 - 09:00

  • Sheet 2: Turto / Harjavalta - Uusipaavalniemi / Hyvink√§√§ 2-5
  • Sheet 3: Sinnem√§ki / Rantasalmi - Ruokolainen / Lahti 5-7
  • Sheet 4: Manninen / Kangasniemi - Lindstr√∂m / √Öland 11-3
  • Sheet 5: Riikonen / Hyvink√§√§ - Hakala / Lahti 4-8

12/20/2019 - 14:00

  • Sheet 2: Hakala / Lahti - Manninen / Kangasniemi 4-7
  • Sheet 3: Lindstr√∂m / √Öland - Halonen / Hyvink√§√§ 4-5
  • Sheet 4: Ruokolainen / Lahti - Turto / Harjavalta 7-10
  • Sheet 5: Uusipaavalniemi / Hyvink√§√§ - Rissanen / Vantaa 3-7

12/20/2019 - 19:00

  • Sheet 1: Lindstr√∂m / √Öland - Riikonen / Hyvink√§√§ 10-2
  • Sheet 2: Kauste / Espoo - Lindholm / Turku 9-4
  • Sheet 3: Rissanen / Vantaa - Turto / Harjavalta 8-4
  • Sheet 4: Uusipaavalniemi / Hyvink√§√§ - Sinnem√§ki / Rantasalmi 3-9
  • Sheet 5: Halonen / Hyvink√§√§ - Manninen / Kangasniemi 7-9
  • Sheet 6: Eivola / Naantali - Saarelainen / Helsinki 2-6

12/21/2019 - 09:00

  • Sheet 3: Saarelainen / Helsinki - Kauste / Espoo 4-7
  • Sheet 4: Riikonen / Hyvink√§√§ - Halonen / Hyvink√§√§ 4-9
  • Sheet 5: Lindholm / Turku - Eivola / Naantali 7-6
  • Sheet 6: Hakala / Lahti - Lindstr√∂m / √Öland 14-3

12/21/2019 - 14:00

  • Sheet 1: Kauste / Espoo - Eivola / Naantali 7-3
  • Sheet 3: Sinnem√§ki / Rantasalmi - Rissanen / Vantaa 0-12
  • Sheet 4: Saarelainen / Helsinki - Lindholm / Turku 1-5
  • Sheet 6: Ruokolainen / Lahti - Uusipaavalniemi / Hyvink√§√§ 5-6

12/21/2019 - 19:00

  • Sheet 1: Manninen / Kangasniemi - Turto / Harjavalta 2-5
  • Sheet 3: Uusipaavalniemi / Hyvink√§√§ - Lindholm / Turku 9-6
  • Sheet 4: Rissanen / Vantaa - Halonen / Hyvink√§√§ 14-3
  • Sheet 5: Kauste / Espoo - Hakala / Lahti 5-3

12/22/2019 - 09:00

  • Sheet 3: Rissanen / Vantaa - Kauste / Espoo 8-1
  • Sheet 5: Turto / Harjavalta - Uusipaavalniemi / Hyvink√§√§ 3-8

12/22/2019 - 13:00

  • Sheet 2: Turto / Harjavalta - Kauste / Espoo 4-1
  • Sheet 4: Uusipaavalniemi / Hyvink√§√§ - Rissanen / Vantaa 3-6