Itä-Suomen curlingsarja 2022-2023 - Pelit
Ensisijaiset välilehdet
08.10.2022 - 09:30
- Rata 1: Sliding stones - PMK Jekku 9-6
- Rata 2: Pekka Lipposen pojat - Kivekkäät 9-3
- Rata 3: KGN - KGN/PM 6-8
08.10.2022 - 13:00
- Rata 1: Pekka Lipposen pojat - Curra 5-8
- Rata 2: KGN/PM - CC Tervehenkiset 8-7
- Rata 3: PMK Jekku - DCT 3-6
08.10.2022 - 16:30
- Rata 1: DCT - CC Tervehenkiset 10-0
- Rata 2: KGN - Kivekkäät 11-2
- Rata 3: Sliding stones - Curra 9-7
09.10.2022 - 09:00
- Rata 1: KGN - Curra 6-6
- Rata 2: KGN/PM - Pekka Lipposen pojat 9-1
- Rata 3: Kivekkäät - CC Tervehenkiset 13-8
09.10.2022 - 12:30
- Rata 1: Sliding stones - Kivekkäät 4-5
- Rata 2: Curra - DCT 3-7
- Rata 3: Pekka Lipposen pojat - KGN 11-6
09.10.2022 - 16:00
- Rata 1: DCT - Pekka Lipposen pojat 11-2
- Rata 2: CC Tervehenkiset - Sliding stones 6-3
- Rata 3: PMK Jekku - KGN/PM 7-5
05.11.2022 - 09:30
- Rata 1: Curra - KGN/PM 13-3
- Rata 2: KGN - PMK Jekku 9-2
- Rata 3: DCT - Sliding stones 5-7
05.11.2022 - 13:00
- Rata 1: PMK Jekku - Pekka Lipposen pojat 3-10
- Rata 2: CC Tervehenkiset - Curra 13-5
- Rata 3: Kivekkäät - KGN/PM 13-1
05.11.2022 - 16:30
- Rata 1: Kivekkäät - DCT 9-2
- Rata 2: Sliding stones - KGN 4-10
- Rata 3: CC Tervehenkiset - Pekka Lipposen pojat 9-2
06.11.2022 - 09:00
- Rata 1: KGN/PM - Sliding stones 3-9
- Rata 2: Curra - PMK Jekku 9-2
- Rata 3: DCT - KGN 6-4
06.11.2022 - 12:30
- Rata 1: PMK Jekku - CC Tervehenkiset 3-9
- Rata 2: KGN/PM - DCT 3-9
- Rata 3: Curra - Kivekkäät 4-9
06.11.2022 - 16:00
- Rata 1: Kivekkäät - PMK Jekku 10-6
- Rata 2: Pekka Lipposen pojat - Sliding stones 7-9
- Rata 3: CC Tervehenkiset - KGN 7-5
14.01.2023 - 09:30
- Rata 1: Pekka Lipposen pojat - PMK Jekku 9-2
- Rata 2: Kivekkäät - KGN 5-9
- Rata 3: DCT - Curra 8-3
14.01.2023 - 13:30
- Rata 1: Kivekkäät - Curra 7-6
- Rata 2: CC Tervehenkiset - DCT 10-5
- Rata 3: Sliding stones - KGN 5-10
- Rata 4: KGN/PM - PMK Jekku 7-8
14.01.2023 - 17:30
- Rata 1: CC Tervehenkiset - Curra 10-2
- Rata 2: Pekka Lipposen pojat - KGN/PM 8-6
- Rata 3: Kivekkäät - Sliding stones 5-8
15.01.2023 - 09:00
- Rata 1: KGN - DCT 8-5
- Rata 2: PMK Jekku - Pekka Lipposen pojat 5-9
- Rata 3: Curra - Sliding stones 5-4
- Rata 4: CC Tervehenkiset - Kivekkäät 13-2
15.01.2023 - 12:30
- Rata 1: Sliding stones - CC Tervehenkiset 2-9
- Rata 2: KGN/PM - Pekka Lipposen pojat 6-9
- Rata 3: DCT - Kivekkäät 10-2
- Rata 4: Curra - KGN 4-9
15.01.2023 - 16:30
- Rata 1: PMK Jekku - KGN/PM 12-3
- Rata 2: DCT - Sliding stones 6-3
- Rata 3: KGN - CC Tervehenkiset 3-9