Archive of local leagues - Oulunkylä

Oulunkylä spring league
Season Team Skip Players Coach
2019 Local league Team Juhasz
2018 Local league Team Juhasz
2017 Local league RyVi
2016 Local league Suhina Sipilä, Markus Pääjärvi, Juha - Uusitupa, Jaakko - Ojanperä, Janne - Heimonen, Matti
2015 Local league Suhina Sipilä, Markus Heimonen, Matti - Koliseva, Erno - Uusitupa, Jaakko - Ojanperä, Janne - Pääjärvi, Juha
2014 Local league Curlinghalli Juh√°sz, Eszter
2013 Local league Ojy Uusitupa, Jaakko
Oulunkylä fall league
Season Team Skip Players Coach
2019 Local league M-Curling Rissanen, Olli
2018 Local league M-Curling
2017 Local league Ryttylän Visa Korhonen, Timo Kokkonen, Kari - Salonen, Pekka - Tammi, Sami - Valkama, Jari
2016 Local league RyVi Korhonen, Timo
2015 Local league Curlinghalli Uusipaavalniemi, Markku
2014 Local league Suhina Sipilä, Markus Uusitupa, Jaakko - Heimonen, Matti - Koliseva, Erno - Sipilä, Nina - Ojanperä, Janne
2013 Local league Suhina Sipilä, Markus Pääjärvi, Juha - Ojanperä, Janne - Uusitupa, Jaakko - Heimonen, Matti - Sipilä, Nina
2012 Local league CCDE Juh√°sz, Eszter
Oulunkylä local league
Season Team Skip Players Coach
2010-2011 Division A1 Sex Time Kauste, Aku Jäämies, Pauli - Pitko, Janne - Männynväli, Antti - Koliseva, Erno - Ouni, Leo
2010-2011 Division A2 Liukumiinat II Harjunpää, Irene Aalberg, Laura - Pihlainen, Katja - Anttila, Marianne - Salonen, Hanna
2010-2011 Division B Hurlicurling Nordberg, Päivikki Kauste, Kirsti - Merentie, Tuula - Rissanen, Minna
2009-2010 Championship League Curlinghalli Uusipaavalniemi, Markku Ikonen, Joni - Hakunti, Kasper - Anttila, Toni - Huolman, Tuomas - Ilvonen, Kimmo
2009-2010 Division A Ylämaan Robinit Männynväli, Antti Kaustinen, Markus - Rosilainen, Jyrki - Alarautalammi, Jukka - Honkkila, Juha - Sepperi, Toni - Sullanmaa, Jere
2009-2010 Qualification OJy I Uusitupa, Jaakko Heikkinen, Ville - Huotari, Markku - Kauppinen, Tiina - Heimonen, Matti - Ojala, Matti
2009-2010 Division B MUNANUKET
2008-2009 Division A1 Curlinghalli Uusipaavalniemi, Markku Hakunti, Kasper - Ikonen, Joni
2008-2009 Division A2 Ucc.elit Kauste, Timo Pahl, Kai - Venäläinen, Jorma - Malinen, Seppo - Franssila, Yrjö - Kouvo, Pekka
2008-2009 Division B Hurlicurling Kauste, Kirsti Nokelainen, Kristiina - Nordberg, Päivikki - Merentie, Tuula - Rissanen, Minna - Suuripää, Tiina
2007-2008 Division A Curlinghalli Ilvonen, Kimmo Hakunti, Kasper - Ikonen, Joni - Anttila, Toni - Uusipaavalniemi, Markku
2007-2008 Division B OJy III Korhonen, Antti Sutela, Jukkapekka - Kirjavainen, Risto - Männikkö, Sakari - Pietarinen, Seppo