Oulunkylän hallisarja 2009-2010

Suhina

Pelaajat
NimiSeura 
Sipilä, MarkusÅlands Curlingklubb rfKapteeni
Hirsimaa, VesaHyvinkään Curling 
Koliseva, ErnoOtaniemen Jyllääjät ry 
Latvanne, Aki 
Salo, Tero 
Ojanperä, JanneOtaniemen Jyllääjät ry 
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
05.10.2009 18.10A1-A2 (Kierros 1)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Curlinghalli 5-------5
Suhina 2-------2
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
12.10.2009 20.10A2-A8 (Kierros 1)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Suhina 15-------15
Ryttylän Visa 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
19.10.2009 18.10A2-A4 (Kierros 1)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Suhina 3-------3
Ucc.Elit 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
26.10.2009 20.10A2-A3 (Kierros 1)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Suhina 4-------4
Kivittäjät 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
02.11.2009 20.10A2-A6 (Kierros 1)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Suhina 6-------6
Sex Time 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
09.11.2009 20.10A2-A7 (Kierros 1)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Suhina 8-------8
Liukumiinat 2-------2
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
16.11.2009 20.10A2-A5 (Kierros 1)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Suhina 5-------5
M-Curling 4-------4
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
23.11.2009 18.10A1-A2 (Kierros 2)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Curlinghalli 7-------7
Suhina 3-------3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
30.11.2009 20.10A2-A8 (Kierros 2)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Suhina 7-------7
Ryttylän Visa 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
14.12.2009 20.10A2-A3 (Kierros 2)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Suhina 3-------3
Kivittäjät 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
21.12.2009 18.10A2-A4 (Kierros 2)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Suhina 6-------6
Ucc.Elit 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
07.12.2009 20.10A2-A6 (Kierros 2)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Suhina 6-------6
Sex Time 9-------9
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
08.02.2010 18.10A1-A2 (Jatkosarjan kierros 1)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Curlinghalli 9-------9
Suhina 2-------2
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
15.02.2010 20.10A6-A2 (Jatkosarjan kierros 2)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Sex Time 6-------6
Suhina 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
22.02.2010 18.10A1-A2 (Jatkosarjan kierros 2)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Curlinghalli 5-------5
Suhina 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
01.03.2010 20.10A3-A2 (Jatkosarjan kierros 2)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivittäjät 4-------4
Suhina 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
11.01.2010 20.10A2-A5 (Kierros 2)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Suhina 2-------2
M-Curling 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
25.01.2010 20.10A3-A2 (Jatkosarjan kierros 1)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Kivittäjät 1-------1
Suhina 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
04.01.2010 20.10A2-A7 (Kierros 2)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Suhina 8-------8
Liukumiinat 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
01.02.2010 18.10A6-A2 (Jatkosarjan kierros 1)Oulunkylä2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Sex Time 5-------5
Suhina 2-------2