Hyvinkään paikallissarja 2013-2014

Kierrokset
12.01.2014 07.00
  • Rata 1: Fipa - Dummy 1 1-0
  • Rata 2: Fipa - Dummy 2 1-0
12.01.2014 07.05
  • Rata 1: HSV - Dummy 1 1-0
  • Rata 2: HSV - Dummy 2 1-0
12.01.2014 07.10
  • Rata 1: HSV - Fipa 1-1
12.01.2014 08.00
  • Rata 1: Ikämiehet - Dummy 1 1-0
  • Rata 2: Ikämiehet - Dummy 2 1-0
12.01.2014 08.05
  • Rata 1: Aleksis Kivet - Dummy 1 1-0
  • Rata 2: Aleksis Kivet - Dummy 2 1-0
12.01.2014 09.00
  • Rata 1: Jääkausi - Dummy 1 1-0
  • Rata 2: Jääkausi - Dummy 2 1-1
12.01.2014 09.05
  • Rata 1: Hupaajat - Dummy 1 1-0
  • Rata 2: Hupaajat - Dummy 2 1-1
12.01.2014 10.00
  • Rata 1: Mc Fox - Dummy 1 1-0
  • Rata 2: Vesipojat - Dummy 2 1-0
12.01.2014 11.00
  • Rata 1: kiveksenpoistajat - Dummy 1 1-1
  • Rata 2: Viikate - Dummy 2 1-1
19.01.2014 19.00
  • Rata 1: Mc Fox - Aleksis Kivet 6-5
23.01.2014 19.00
  • Rata 1: Aleksis Kivet - kiveksenpoistajat 9-3
26.01.2014 08.00
  • Rata 1: Vesipojat - Ikämiehet 5-6
26.01.2014 09.00
  • Rata 1: Ikämiehet - Hard Rock Team 12-2
26.01.2014 13.00
  • Rata 1: Fipa - Hard Rock Team 15-0
26.01.2014 19.00
  • Rata 1: Willi II - Mc Fox 5-9
28.01.2014 19.00
  • Rata 1: HSV - Mc Fox 4-7
  • Rata 2: Vesipojat - Willi II 6-6
30.01.2014 19.00
  • Rata 1: Viikate - kiveksenpoistajat 2-9
02.02.2014 17.00
  • Rata 2: Viikate - Ikämiehet 4-7
03.02.2014 17.00
  • Rata 1: Vesipojat - Aleksis Kivet 6-6
03.02.2014 19.00
  • Rata 1: Fipa - Vesipojat 8-2
04.02.2014 17.00
  • Rata 2: Hupaajat - Ikämiehet 6-6
04.02.2014 19.00
  • Rata 1: Willi II - Viikate 4-6
06.02.2014 19.00
  • Rata 1: Viikate - HSV 10-12
08.02.2014 17.00
  • Rata 2: Willi II - Jääkausi 6-8
09.02.2014 11.00
  • Rata 2: Trolling stones - Jääkausi 6-12
09.02.2014 18.00
  • Rata 1: Aleksis Kivet - Jääkausi 7-2
10.02.2014 19.00
  • Rata 1: Aleksis Kivet - Hupaajat 11-7
11.02.2014 15.00
  • Rata 1: HSV - Ikämiehet 11-7
12.02.2014 16.00
  • Rata 1: Willi II - Fipa 3-7
14.02.2014 19.00
  • Rata 1: Mc Fox - Hard Rock Team 9-5
15.02.2014 14.00
  • Rata 1: Hupaajat - Hard Rock Team 11-0
15.02.2014 20.00
  • Rata 1: HSV - Fipa 7-9
16.02.2014 10.00
  • Rata 1: Trolling stones - Fipa 10-9
16.02.2014 15.00
  • Rata 1: HSV - Jääkausi 11-4
  • Rata 2: Trolling stones - Ikämiehet 8-9
16.02.2014 17.00
  • Rata 1: Trolling stones - Mc Fox 9-9
17.02.2014 19.00
  • Rata 1: Hupaajat - HSV 5-8
20.02.2014 08.00
  • Rata 1: Hupaajat - Viikate 9-3
20.02.2014 17.00
  • Rata 1: Ikämiehet - Fipa 7-6
  • Rata 2: Trolling stones - Hard Rock Team 2-4
20.02.2014 18.00
  • Rata 1: Willi II - Aleksis Kivet 4-8
  • Rata 2: Mc Fox - kiveksenpoistajat 6-7
22.02.2014 13.00
  • Rata 1: Trolling stones - HSV 5-7
22.02.2014 15.00
  • Rata 1: Trolling stones - kiveksenpoistajat 6-8
24.02.2014 19.00
  • Rata 1: Viikate - Hard Rock Team 3-7
25.02.2014 18.00
  • Rata 1: Willi II - Ikämiehet 0-9
25.02.2014 19.00
  • Rata 1: HSV - kiveksenpoistajat 4-6
26.02.2014 19.00
  • Rata 1: Vesipojat - Mc Fox 4-11
27.02.2014 19.00
  • Rata 1: Aleksis Kivet - Fipa 10-6
  • Rata 2: Hupaajat - Mc Fox 6-4
02.03.2014 17.00
  • Rata 2: Viikate - Trolling stones 5-10
02.03.2014 19.00
  • Rata 2: Willi II - Trolling stones 13-5
03.03.2014 19.00
  • Rata 1: Vesipojat - Hard Rock Team 2-9
04.03.2014 17.00
  • Rata 1: Hupaajat - Fipa 7-6
05.03.2014 19.00
  • Rata 1: Aleksis Kivet - Ikämiehet 6-6
05.03.2014 21.00
  • Rata 1: Hupaajat - Trolling stones 3-15
06.03.2014 19.00
  • Rata 2: Viikate - Mc Fox 7-7
07.03.2014 19.00
  • Rata 1: Hard Rock Team - Jääkausi 6-7
09.03.2014 18.00
  • Rata 1: HSV - Hard Rock Team 8-8
  • Rata 2: Mc Fox - Fipa 8-4
09.03.2014 19.00
  • Rata 1: Vesipojat - Jääkausi 6-9
10.03.2014 19.00
  • Rata 1: Vesipojat - HSV 11-5
12.03.2014 19.00
  • Rata 1: kiveksenpoistajat - Ikämiehet 5-9
13.03.2014 19.00
  • Rata 1: Aleksis Kivet - Hard Rock Team 10-1
  • Rata 2: Vesipojat - Viikate 4-5
14.03.2014 17.00
  • Rata 1: Aleksis Kivet - Trolling stones 5-7
14.03.2014 20.00
  • Rata 1: Hupaajat - Jääkausi 6-4
15.03.2014 11.00
  • Rata 1: Ikämiehet - Jääkausi 7-10
15.03.2014 15.00
  • Rata 1: Willi II - Hupaajat 7-6
16.03.2014 10.00
  • Rata 1: Vesipojat - Trolling stones 7-6
16.03.2014 15.00
  • Rata 1: Vesipojat - kiveksenpoistajat 3-9
  • Rata 2: Willi II - kiveksenpoistajat 3-8
16.03.2014 17.00
  • Rata 1: Willi II - Hard Rock Team 8-10
  • Rata 2: Aleksis Kivet - HSV 6-4
16.03.2014 20.00
  • Rata 1: Mc Fox - Jääkausi 5-7
  • Rata 2: kiveksenpoistajat - Fipa 2-8
17.03.2014 19.00
  • Rata 1: Mc Fox - Ikämiehet 7-7
  • Rata 2: Willi II - HSV 2-7
17.03.2014 21.00
  • Rata 1: Vesipojat - Hupaajat 4-8
21.03.2014 19.00
  • Rata 1: kiveksenpoistajat - Jääkausi 7-7
22.03.2014 19.00
  • Rata 1: Hupaajat - kiveksenpoistajat 7-6
23.03.2014 11.00
  • Rata 1: Aleksis Kivet - Viikate 6-9
23.03.2014 15.00
  • Rata 1: Hard Rock Team - kiveksenpoistajat 8-2
23.03.2014 19.00
  • Rata 1: Fipa - Jääkausi 6-4
28.03.2014 19.00
  • Rata 1: Viikate - Jääkausi 6-9
06.04.2014 19.00
  • Rata 1: Viikate - Fipa 5-8