Hyvinkään paikallissarja 2011-2012

Kierrokset
17.10.2011 17.00
  • Rata 2: Hupaajat - ES-Curling 8-1
20.10.2011 17.00
  • Rata 1: Fipa - Vesipojat 10-2
  • Rata 2: Aleksis Kivet - Willi II 1-13
20.10.2011 19.00
  • Rata 2: HSV - Rotwalli 5-2
21.10.2011 19.00
  • Rata 2: Hard Rock Team - Kiveksenpoistajat 2-7
23.10.2011 13.00
  • Rata 1: Kiveksenpoistajat - OSATTOMAT 10-4
23.10.2011 15.00
  • Rata 1: Hard Rock Team - OSATTOMAT 8-3
30.10.2011 11.00
  • Rata 1: ES-Curling - Vesipojat 11-3
30.10.2011 13.00
  • Rata 1: HSV - Hupaajat 4-2
  • Rata 2: Aleksis Kivet - OSATTOMAT 10-2
30.10.2011 15.00
  • Rata 1: Willi II - OSATTOMAT 8-7
  • Rata 2: Kiveksenpoistajat - Rotwalli 4-5
30.10.2011 17.00
  • Rata 1: Fipa - Hard Rock Team 7-3
01.11.2011 19.00
  • Rata 1: Hard Rock Team - Aleksis Kivet 9-1
  • Rata 2: HSV - Fipa 4-8
03.11.2011 17.00
  • Rata 1: Vesipojat - Willi II 7-8
05.11.2011 13.00
  • Rata 1: Hupaajat - Kiveksenpoistajat 13-3
06.11.2011 13.00
  • Rata 1: ES-Curling - Kiveksenpoistajat 5-5
07.11.2011 17.00
  • Rata 2: OSATTOMAT - Rotwalli 5-7
08.11.2011 19.00
  • Rata 1: HSV - Hard Rock Team 3-10
  • Rata 2: Vesipojat - Aleksis Kivet 6-9
13.11.2011 15.00
  • Rata 1: Fipa - Kiveksenpoistajat 7-4
14.11.2011 17.00
  • Rata 2: Hupaajat - OSATTOMAT 13-1
14.11.2011 19.00
  • Rata 1: Vesipojat - OSATTOMAT 4-9
  • Rata 2: HSV - Aleksis Kivet 10-1
15.11.2011 19.00
  • Rata 1: Willi II - Rotwalli 4-5
  • Rata 2: ES-Curling - Fipa 5-7
17.11.2011 19.00
  • Rata 1: Hupaajat - Willi II 7-4
  • Rata 2: ES-Curling - Rotwalli 8-4
24.11.2011 17.00
  • Rata 1: Hupaajat - Hard Rock Team 9-4
  • Rata 2: ES-Curling - Aleksis Kivet 8-9
24.11.2011 19.00
  • Rata 1: HSV - Willi II 3-8
  • Rata 2: Fipa - Rotwalli 9-4
25.11.2011 19.00
  • Rata 1: Vesipojat - Kiveksenpoistajat 1-10
28.11.2011 17.00
  • Rata 2: HSV - OSATTOMAT 5-7
28.11.2011 19.00
  • Rata 1: ES-Curling - Hard Rock Team 7-5
  • Rata 2: Hupaajat - Aleksis Kivet 4-10
29.11.2011 19.00
  • Rata 2: Vesipojat - Rotwalli 3-13
01.12.2011 19.00
  • Rata 2: Fipa - Willi II 6-7
04.12.2011 11.00
  • Rata 1: ES-Curling - Willi II 8-4
04.12.2011 13.00
  • Rata 1: Fipa - OSATTOMAT 2-7
  • Rata 2: Aleksis Kivet - Rotwalli 6-8
04.12.2011 15.00
  • Rata 1: Hard Rock Team - Rotwalli 6-7
  • Rata 2: HSV - Kiveksenpoistajat 3-11
04.12.2011 17.00
  • Rata 1: Hupaajat - Vesipojat 2-7
07.12.2011 17.00
  • Rata 2: HSV - ES-Curling 7-6
08.12.2011 17.00
  • Rata 1: Hupaajat - Fipa 6-5
08.12.2011 19.00
  • Rata 2: Hard Rock Team - Vesipojat 8-9
09.12.2011 19.00
  • Rata 2: Kiveksenpoistajat - Aleksis Kivet 8-3
11.12.2011 15.00
  • Rata 1: ES-Curling - OSATTOMAT 7-5
11.12.2011 17.00
  • Rata 2: Kiveksenpoistajat - Willi II 4-5
13.12.2011 17.00
  • Rata 1: Fipa - Aleksis Kivet 9-1
  • Rata 2: HSV - Vesipojat 4-9
13.12.2011 19.00
  • Rata 1: Hard Rock Team - Willi II 7-11
  • Rata 2: Hupaajat - Rotwalli 12-0
17.01.2012 19.00
  • Rata 2: ES-Curling - Rotwalli 3-4
22.01.2012 11.00
  • Rata 1: HSV - Fipa 7-6
  • Rata 2: Hupaajat - ES-Curling 8-7
22.01.2012 13.00
  • Rata 1: Vesipojat - OSATTOMAT 10-6
  • Rata 2: Hard Rock Team - Kiveksenpoistajat 1-9
22.01.2012 15.00
  • Rata 1: Kiveksenpoistajat - OSATTOMAT 8-5
22.01.2012 17.00
  • Rata 1: Aleksis Kivet - Willi II 5-9
23.01.2012 19.00
  • Rata 1: HSV - Rotwalli 11-0
26.01.2012 17.00
  • Rata 1: ES-Curling - Vesipojat 4-7
  • Rata 2: Fipa - Willi II 6-4
26.01.2012 19.00
  • Rata 1: Hupaajat - Hard Rock Team 5-9
  • Rata 2: Aleksis Kivet - Rotwalli 6-7
30.01.2012 19.00
  • Rata 1: HSV - Hard Rock Team 7-3
31.01.2012 19.00
  • Rata 1: Hupaajat - Willi II 5-4
  • Rata 2: Vesipojat - Rotwalli 6-5
03.02.2012 17.00
  • Rata 1: Fipa - OSATTOMAT 4-6
03.02.2012 19.00
  • Rata 1: Kiveksenpoistajat - Aleksis Kivet 5-10
  • Rata 2: ES-Curling - OSATTOMAT 2-2
09.02.2012 17.00
  • Rata 1: Fipa - Aleksis Kivet 0-6
10.02.2012 19.00
  • Rata 1: HSV - Kiveksenpoistajat 3-6
12.02.2012 11.00
  • Rata 1: Hupaajat - Rotwalli 3-6
12.02.2012 13.00
  • Rata 1: ES-Curling - Willi II 0-6
  • Rata 2: Vesipojat - Aleksis Kivet 9-5
12.02.2012 15.00
  • Rata 1: Hard Rock Team - OSATTOMAT 3-8
  • Rata 2: Fipa - Kiveksenpoistajat 3-6
14.02.2012 17.00
  • Rata 1: ES-Curling - Fipa 6-4
16.02.2012 17.00
  • Rata 1: Vesipojat - Willi II 4-6
  • Rata 2: Aleksis Kivet - OSATTOMAT 3-7
16.02.2012 19.00
  • Rata 1: HSV - Hupaajat 9-6
  • Rata 2: Hard Rock Team - Rotwalli 9-3
26.02.2012 11.00
  • Rata 1: Kiveksenpoistajat - Willi II 7-6
26.02.2012 13.00
  • Rata 1: HSV - OSATTOMAT 10-4
  • Rata 2: Fipa - Hard Rock Team 8-4
26.02.2012 15.00
  • Rata 1: OSATTOMAT - Rotwalli 2-8
  • Rata 2: Vesipojat - Kiveksenpoistajat 5-7
26.02.2012 17.00
  • Rata 1: Hupaajat - Aleksis Kivet 8-4
28.02.2012 19.00
  • Rata 1: Willi II - Rotwalli 10-2
  • Rata 2: HSV - Aleksis Kivet 8-4
01.03.2012 19.00
  • Rata 2: Fipa - Vesipojat 8-5
02.03.2012 19.00
  • Rata 2: ES-Curling - Hard Rock Team 6-0
03.03.2012 15.00
  • Rata 1: Hupaajat - Kiveksenpoistajat 0-9
09.03.2012 19.00
  • Rata 1: HSV - ES-Curling 8-5
11.03.2012 11.00
  • Rata 1: Hupaajat - OSATTOMAT 12-2
  • Rata 2: ES-Curling - Kiveksenpoistajat 3-8
11.03.2012 13.00
  • Rata 1: Willi II - OSATTOMAT 7-4
  • Rata 2: Kiveksenpoistajat - Rotwalli 12-4
12.03.2012 17.00
  • Rata 1: HSV - Vesipojat 6-7
12.03.2012 19.00
  • Rata 2: Hard Rock Team - Aleksis Kivet 16-1
13.03.2012 19.00
  • Rata 2: Hupaajat - Fipa 4-8
15.03.2012 17.00
  • Rata 1: Hupaajat - Vesipojat 3-8
15.03.2012 19.00
  • Rata 2: Hard Rock Team - Willi II 6-10
18.03.2012 13.00
  • Rata 1: HSV - Willi II 3-5
  • Rata 2: Fipa - Rotwalli 3-7
18.03.2012 15.00
  • Rata 1: ES-Curling - Aleksis Kivet 6-4
  • Rata 2: Hard Rock Team - Vesipojat 0-6