Harjavallan / Satakunnan yritysliiga 2008-2009

Kierrokset
10.11.2008 17.30
  • Rata 1: Akkupojat - Sevitel 4-3
  • Rata 2: Harjavallan Yrittäjät - Kemira 3-4
10.11.2008 19.00
  • Rata 1: Harjavallan Latu ja Polku - Puustelli Group 5-5
  • Rata 2: Modultek - Norilsk Nickel 9-6
10.11.2008 20.30
  • Rata 1: Hiittenharju Curling - Lemminkäinen 1-7
  • Rata 2: Peiron - STP-Curling 5-6
17.11.2008 17.30
  • Rata 1: Akkupojat - Puustelli Group 5-8
  • Rata 2: Urho Tuominen - Harjavallan Yrittäjät 5-5
17.11.2008 19.00
  • Rata 1: Lemminkäinen - Sevitel 3-4
  • Rata 2: Kemira - Modultek 1-9
17.11.2008 20.30
  • Rata 1: Harjavallan Latu ja Polku - Hiittenharju Curling 4-8
  • Rata 2: Norilsk Nickel - Peiron 6-5
24.11.2008 17.30
  • Rata 1: Hiittenharju Curling - Sevitel 10-1
  • Rata 2: STP-Curling - Urho Tuominen 4-5
24.11.2008 19.00
  • Rata 1: Akkupojat - Harjavallan Latu ja Polku 8-3
  • Rata 2: Harjavallan Yrittäjät - Modultek 5-6
24.11.2008 20.30
  • Rata 1: Lemminkäinen - Puustelli Group 5-2
  • Rata 2: Kemira - Norilsk Nickel 5-4
01.12.2008 17.30
  • Rata 1: Puustelli Group - Sevitel 4-4
  • Rata 2: Peiron - Urho Tuominen 0-14
01.12.2008 19.00
  • Rata 1: Akkupojat - Hiittenharju Curling 3-5
  • Rata 2: STP-Curling - Harjavallan Yrittäjät 5-5
01.12.2008 20.30
  • Rata 1: Harjavallan Latu ja Polku - Lemminkäinen 9-2
  • Rata 2: Kemira - Peiron 5-6
08.12.2008 17.30
  • Rata 1: Harjavallan Latu ja Polku - Sevitel 8-2
  • Rata 2: Modultek - STP-Curling 10-1
08.12.2008 19.00
  • Rata 1: Hiittenharju Curling - Puustelli Group 11-6
  • Rata 2: Norilsk Nickel - Urho Tuominen 4-7
08.12.2008 20.30
  • Rata 1: Akkupojat - Lemminkäinen 6-4
  • Rata 2: Kemira - Urho Tuominen 6-4
15.12.2008 17.30
  • Rata 1: Peiron - Harjavallan Yrittäjät 6-7
  • Rata 2: Norilsk Nickel - STP-Curling 6-5
15.12.2008 19.00
  • Rata 1: Harjavallan Yrittäjät - Norilsk Nickel 3-10
  • Rata 2: Urho Tuominen - Modultek 1-8
15.12.2008 20.30
  • Rata 1: Kemira - STP-Curling 2-4
  • Rata 2: Modultek - Peiron 7-2
12.01.2009 17.30
  • Rata 1: Harjavallan Yrittäjät - Kemira 4-7
  • Rata 2: Akkupojat - Sevitel 4-6
12.01.2009 19.00
  • Rata 1: Modultek - Norilsk Nickel 6-8
  • Rata 2: Harjavallan Latu ja Polku - Puustelli Group 3-4
12.01.2009 20.30
  • Rata 1: Peiron - STP-Curling 5-7
  • Rata 2: Hiittenharju Curling - Lemminkäinen 9-5
19.01.2009 17.30
  • Rata 1: Urho Tuominen - Harjavallan Yrittäjät 8-1
  • Rata 2: Akkupojat - Puustelli Group 8-5
19.01.2009 19.00
  • Rata 1: Kemira - Modultek 0-11
  • Rata 2: Lemminkäinen - Sevitel 6-11
19.01.2009 20.30
  • Rata 1: Norilsk Nickel - Peiron 9-2
  • Rata 2: Harjavallan Latu ja Polku - Hiittenharju Curling 3-10
26.01.2009 17.30
  • Rata 1: STP-Curling - Urho Tuominen 4-8
  • Rata 2: Hiittenharju Curling - Sevitel 11-2
26.01.2009 19.00
  • Rata 1: Harjavallan Yrittäjät - Modultek 6-2
  • Rata 2: Akkupojat - Harjavallan Latu ja Polku 6-3
26.01.2009 20.30
  • Rata 1: Kemira - Norilsk Nickel 5-6
  • Rata 2: Lemminkäinen - Puustelli Group 10-1
02.02.2009 17.30
  • Rata 1: Peiron - Urho Tuominen 2-14
  • Rata 2: Puustelli Group - Sevitel 6-2
02.02.2009 19.00
  • Rata 1: STP-Curling - Harjavallan Yrittäjät 5-4
  • Rata 2: Akkupojat - Hiittenharju Curling 5-7
02.02.2009 20.30
  • Rata 1: Kemira - Peiron 3-6
  • Rata 2: Harjavallan Latu ja Polku - Lemminkäinen 6-3
09.02.2009 17.30
  • Rata 1: Modultek - STP-Curling 7-1
  • Rata 2: Harjavallan Latu ja Polku - Sevitel 7-2
09.02.2009 19.00
  • Rata 1: Norilsk Nickel - Urho Tuominen 7-1
  • Rata 2: Hiittenharju Curling - Puustelli Group 7-6
09.02.2009 20.30
  • Rata 1: Kemira - Urho Tuominen 10-0
  • Rata 2: Akkupojat - Lemminkäinen 8-1
23.02.2009 17.30
  • Rata 1: Norilsk Nickel - STP-Curling 6-1
  • Rata 2: Peiron - Harjavallan Yrittäjät 4-6
23.02.2009 19.00
  • Rata 1: Urho Tuominen - Modultek 1-11
  • Rata 2: Harjavallan Yrittäjät - Norilsk Nickel 2-8
23.02.2009 20.30
  • Rata 1: Modultek - Peiron 6-4
  • Rata 2: Kemira - STP-Curling 9-3