Loimaa Country Curling 2011

Kierrokset
26.08.2011 10.00
  • Rata 2: Huru-ukot - Old men 4-3
  • Rata 3: CHCC - Buddies 2-7
  • Rata 4: Stonehenget - TUCC, Tampere 1-6
26.08.2011 12.00
  • Rata 1: Fiina curling - AC ALAVUS 8-4
  • Rata 2: TOM 70, EST - Savottaret 4-3
  • Rata 3: Rak.team - Metropolin pantterit 9-0
  • Rata 4: Team Trombi - Matarmaa/Loimaa 5-2
26.08.2011 14.00
  • Rata 1: Ucc.Elit - Jääveivi 10-3
  • Rata 2: VHCC - Adamant-SKA, RUS 4-5
  • Rata 3: HC Kiviaita Savenvalajat - Hurlicurling 6-3
  • Rata 4: HC Kiviaita II - Jalonen Team 3-7
26.08.2011 17.15
  • Rata 1: Old men - Stonehenget 7-5
  • Rata 2: Buddies - TUCC, Tampere 6-3
  • Rata 3: Huru-ukot - CHCC 4-3
26.08.2011 19.15
  • Rata 1: Rak.team - Fiina curling 5-4
  • Rata 2: Team Trombi - TOM 70, EST 4-9
  • Rata 3: Savottaret - AC ALAVUS 5-6
  • Rata 4: Matarmaa/Loimaa - Metropolin pantterit 8-1
26.08.2011 21.15
  • Rata 1: Ucc.Elit - Jalonen Team 5-4
  • Rata 2: Adamant-SKA, RUS - HC Kiviaita Savenvalajat 5-3
  • Rata 3: Hurlicurling - VHCC 3-4
  • Rata 4: HC Kiviaita II - Jääveivi 15-2
27.08.2011 08.00
  • Rata 1: Savottaret - Hurlicurling 10-1
  • Rata 2: Stonehenget - CHCC 4-5
  • Rata 3: Jääveivi - Metropolin pantterit 9-2
27.08.2011 10.00
  • Rata 1: Rak.team - Buddies 4-4
  • Rata 2: Adamant-SKA, RUS - Ucc.Elit 4-4
  • Rata 3: TOM 70, EST - Huru-ukot 5-5
  • Rata 4: TUCC, Tampere - HC Kiviaita II 4-2
27.08.2011 12.00
  • Rata 1: Jalonen Team - Fiina curling 7-4
  • Rata 2: Old men - HC Kiviaita Savenvalajat 9-3
  • Rata 3: Team Trombi - VHCC 4-4
  • Rata 4: Matarmaa/Loimaa - AC ALAVUS 7-3
27.08.2011 15.15
  • Rata 1: Savottaret - CHCC 4-1
  • Rata 2: Jääveivi - Stonehenget 2-7
  • Rata 3: Hurlicurling - Metropolin pantterit 9-2
27.08.2011 17.15
  • Rata 1: Rak.team - Adamant-SKA, RUS 7-7
  • Rata 2: Buddies - Ucc.Elit 3-6
  • Rata 3: Huru-ukot - TUCC, Tampere 1-7
  • Rata 4: TOM 70, EST - HC Kiviaita II 7-3
27.08.2011 19.15
  • Rata 1: Jalonen Team - Old men 4-6
  • Rata 2: Matarmaa/Loimaa - VHCC 4-6
  • Rata 3: Team Trombi - Fiina curling 5-5
  • Rata 4: HC Kiviaita Savenvalajat - AC ALAVUS 4-3
28.08.2011 09.00
  • Rata 1: Stonehenget - Hurlicurling 3-11
  • Rata 2: CHCC - Jääveivi 8-1
  • Rata 3: Old men - Adamant-SKA, RUS 7-2
  • Rata 4: AC ALAVUS - Metropolin pantterit 17-0
28.08.2011 11.00
  • Rata 1: Huru-ukot - Savottaret 1-10
  • Rata 2: Jalonen Team - HC Kiviaita Savenvalajat 6-6
  • Rata 3: Matarmaa/Loimaa - Fiina curling 4-7
  • Rata 4: Team Trombi - HC Kiviaita II 4-7
28.08.2011 13.00
  • Rata 1: Buddies - VHCC 3-9
  • Rata 2: Ucc.Elit - TOM 70, EST 4-5
  • Rata 3: TUCC, Tampere - Rak.team 4-6