Miesten SM-sarja 2010-2011

Stenman

Pelaajat
NimiSeura 
Stenman, TomKarkalin Kiila RyKapteeni
Sadeharju, AnttiKarkalin Kiila Ry 
Närhi, Jyrki 
Hurme, KariKarkalin Kiila Ry 
Rämö, Pekka 
Lindeberg, KajKarkalin Kiila Ry 
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
22.10.2010 19.00A5 (A-Cup)Kangasniemi4Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
StenmanHammer6---------6
Kolmonen 0---------0
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
23.10.2010 08.30A8 (A-Cup)Kangasniemi2Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
Stenman 003003013-10
TähtinenHammer100210200-6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
23.10.2010 16.30A9 (A-Cup)Kangasniemi3Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
StenmanHammer20111040009
Parviainen 02000101004
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
12.11.2010 15.00A4 (A-Cup)Peurunka1Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
Stenman 10000100103
T. KausteHammer01101011016
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
12.11.2010 15.00D3-D5 (Round Robin 1)Peurunka1Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
Stenman 10000100103
T. KausteHammer01101011016
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
12.11.2010 19.30B2 (B-Cup)Peurunka4Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
Perkiö 010100000-2
StenmanHammer102011112-9
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
12.11.2010 19.30D6-D3 (Round Robin 1)Peurunka4Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
Perkiö 010100000-2
StenmanHammer102011112-9
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
13.11.2010 11.30B4 (B-Cup)Peurunka2Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
Rosilainen 001011001-4
StenmanHammer110300210-8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
13.11.2010 11.30D4-D3 (Round Robin 1)Peurunka2Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
Rosilainen 001011001-4
StenmanHammer110300210-8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
13.11.2010 16.15B6 (B-Cup)Peurunka4Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
Stenman 00010100--2
SaastamoinenHammer00102032--8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
13.11.2010 16.15D3-D1 (Round Robin 1)Peurunka4Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
Stenman 00010100--2
SaastamoinenHammer00102032--8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
14.11.2010 08.00D6-D3 (Round Robin 2)Peurunka1Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
Perkiö 121010010-6
StenmanHammer000102402-9
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
14.11.2010 15.30D5-D3 (Round Robin 2)Peurunka4Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
T. Kauste 004340----11
StenmanHammer010000----1
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
10.12.2010 13.00D3-D2 (Round Robin 1)Peurunka4Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
Stenman 002000200-4
SaarelainenHammer110112001-7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
10.12.2010 20.00D7-D3 (Round Robin 1)Peurunka2Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
Sorvari 01210101129
StenmanHammer10001040006
JoukkueHeittojärjestys
SorvariHäkkinen, Vesa - Tanttu, Pentti - Hokkanen, Hannu (vice) - Sorvari, Markku (skip)
StenmanHurme, Kari (vice) - Närhi, Jyrki - Stenman, Tom (skip) -
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
11.12.2010 11.30D2-D3 (Round Robin 2)Peurunka1Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
SaarelainenHammer10110303--9
Stenman 02001010--4
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
11.12.2010 19.00D3-D7 (Round Robin 2)Peurunka3Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
Stenman 010001100-3
SorvariHammer101130014-11
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
12.12.2010 08.00D3-D8 (Round Robin 1)Peurunka5Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
Stenman 11011110017
KähkönenHammer00100001204
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
12.12.2010 15.30D4-D3 (Round Robin 2)Peurunka4Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
Rosilainen 102010213-10
StenmanHammer030101000-5
JoukkueHeittojärjestys
RosilainenKosonen, Mika - Sievänen, Olli - Rosilainen, Jyrki (skip) - Honkkila, Juha (vice)
StenmanHurme, Kari - Närhi, Jyrki (skip) - Stenman, Tom (vice) -
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
11.02.2011 16.30D3-D1 (Round Robin 2)Oulunkylä6Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
Stenman 102100010-5
SaastamoinenHammer040011202-10
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
13.02.2011 15.30D8-D3 (Round Robin 2)Oulunkylä2Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
Kähkönen 01011010015
StenmanHammer00400201108
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
25.03.2011 15.00D3-D8 (Alempi loppusarja 1)Vierumäki4Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
Stenman 11002010207
KähkönenHammer00110201016
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
25.03.2011 20.00D6-D3 (Alempi loppusarja 1)Vierumäki1Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
Perkiö 002030300-8
StenmanHammer330103011-12
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
26.03.2011 12.00D7-D3 (Alempi loppusarja 1)Vierumäki4Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
SorvariHammer000202100-5
Stenman 131010011-8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
26.03.2011 20.00D8-D3 (Alempi loppusarja 2)Vierumäki2Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
KähkönenHammer010001100-3
Stenman 102110021-8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
27.03.2011 08.00D3-D6 (Alempi loppusarja 2)Vierumäki3Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
Stenman 201021203-11
PerkiöHammer030300010-7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
27.03.2011 11.30D3-D7 (Alempi loppusarja 2)Vierumäki1Pelattu
Joukkueet 12345678910Yht
Stenman 00200-----2
SorvariHammer20042-----8