Oulunkylän hallisarja 2010-2011

Suhina
NimiSeura 
Sipilä, MarkusÅlands Curlingklubb rfKapteeni
Pääjärvi, JuhaHelsingin Yliopiston Curlaajat 
Ojanperä, JanneOtaniemen Jyllääjät ry 
Peura, PekkaHyvinkään Curling 
Salo, Tero 
Orrainen, OlliHyvinkään Curling 
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
11.10.2010 18.10A103-A102 (A1-alkusarja)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Suhina 7-------7
Sex Time 4-------4
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
18.10.2010 18.10A111-A103 (A1-alkusarja)Oulunkylä5Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
OJy 2-------2
Suhina 13-------13
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
25.10.2010 18.10A108-A103 (A1-alkusarja)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Liukumiinat 5-------5
Suhina 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
01.11.2010 18.10A103-A110 (A1-alkusarja)Oulunkylä2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Suhina 8-------8
HC Kiviaita II 3-------3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
08.11.2010 18.10A112-A103 (A1-alkusarja)Oulunkylä5Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Houseguards 5-------5
Suhina 3-------3
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
15.11.2010 18.10A103-A109 (A1-alkusarja)Oulunkylä3Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Suhina 6-------6
Freezers 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
22.11.2010 18.10A103-A107 (A1-alkusarja)Oulunkylä2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Suhina 9-------9
Ucc.Elit 7-------7
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
29.11.2010 18.10A103-A105 (A1-alkusarja)Oulunkylä2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Suhina 4-------4
Sihinä 4-------4
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
06.12.2010 18.10A106-A103 (A1-alkusarja)Oulunkylä3Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
M-Curling 5-------5
Suhina 8-------8
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
13.12.2010 18.10A101-A103 (A1-alkusarja)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
CURLINGHALLI 6-------6
Suhina 4-------4
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
20.12.2010 18.10A104-A103 (A1-alkusarja)Oulunkylä3Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Takananny 1-------1
Suhina 0-------0
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
03.01.2011 20.10A103-A104 (A1-välisarja)Oulunkylä3Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Suhina 6-------6
Takananny 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
10.01.2011 18.10A101-A103 (A1-välisarja)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
CURLINGHALLI 6-------6
Suhina 2-------2
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
17.01.2011 18.10A102-A103 (A1-välisarja)Oulunkylä2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Sex Time 6-------6
Suhina 4-------4
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
24.01.2011 18.10A103-A106 (A1-välisarja)Oulunkylä2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Suhina 6-------6
M-Curling 4-------4
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
31.01.2011 18.10A103-A112 (A1-välisarja)Oulunkylä1Pelattu, luovutus
Joukkueet 12345678Yht
Suhina --------L
Houseguards --------W
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
07.02.2011 18.10A103-A107 (A1-välisarja)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Suhina 3-------3
Ucc.Elit 2-------2
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
14.02.2011 18.10A103-A108 (A1-välisarja)Oulunkylä2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Suhina 1-------1
Liukumiinat 5-------5
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
21.02.2011 20.10A103-A104 (A1-loppusarja)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
SuhinaHammer10103---5
Takananny 00000---0
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
28.02.2011 18.10A103-A108 (A1-loppusarja)Oulunkylä2Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Suhina 3-------3
Liukumiinat 6-------6
Pvm ja kloPeli ja lohkoPaikkaRataTila
07.03.2011 20.10A103-A106 (A1-loppusarja)Oulunkylä1Pelattu
Joukkueet 12345678Yht
Suhina 1-------1
M-Curling 1-------1