Leppävirran kesäturnaus 2010

JoukkuekoodiJoukkueen nimiKapteeniMuut pelaajatValmentaja
T01RAK-teamManninen, OivaSiitari, Hannu - Lahikainen, Kari - Tommola, Arto
T02FiPaJokinen, JouniKähärä, Jari - Niemi, Ville - Heinonen, Juhani
T03JunkersSmilga, KarlisLaizans, Janis - Klive, Janis - Smilga, Vineta
T04After FiftyKeränen, KariPitko, Ari - Kuskelin, Kari - Lemettinen, Jaakko
T05HC KisaParviainen, ErkkiPöyry, Joni - Turunen, Juhani - Pietikäinen, Markus
T06MopitPoikselkä, JanneKatila, Timo - Hansmann, Jörg - Savolainen, Pentti
T07Las PalmasJäämies, PauliKautio, Tiina - Männynväli, Hanna - Männynväli, Antti - Itälä, Jukka
T08Team LoimaaMatarmaa, MikaMerta, Eino - Pihtilä, Jouko - Lintukangas, Jarmo
T09SavottaretPuranen, TiinaVäisänen, Sanna - Suuronen, Marjo - Tuppurainen, Sirpa
T10VHCC FarmFranssila, YrjöOllikainen, Mika - Venäläinen, Jorma - Holmberg, Robert
T11HurlicurlingNordberg, PäivikkiRissanen, Minna - Merentie, Tuula - Heino, Taina
T12JoHyPahl, KaiPahl, Helena - Virtaala, Matti - Virtaala, Elina
T13Team RanuaPeisa, TimoHanhisuanto, Seppo - Lohi, Lauri - Vanhala, Tuomas
T14Tallinn Cup 2010Randver, FredUustalu, Silver - Eller, Ivo - Peebo, Margit - Tubalkain, Margus
T15SinnittelijätSorvari, MarkkuSorvari, Helena - Hämäläinen, Teuvo - Hämäläinen, Riitta-Liisa
T16VHCCRissanen, OlliWist, Kai - Saarinen, Seppo - Tuulari, Kari
T17Kangasniemi IHäkkinen, VesaLaitinen, Hannu - Tanttu, Pentti - Hokkanen, Hannu
T18Team PRGJäntti, PekkaBruun, Esko - Tinakari, Antti - Miettinen, Pekka
T19LiukumiinatVogt, EllenWesterberg, Elisa - Suuripää, Tiina - Kitti, Laura - Kröger, Anna
T20TermitesBurmistrov, SergeyMitrofanova, Svetlana - Badaeva,Tanya - Korolenko, Sergei
T21Ranua LadiesMarkkanen, SaaraKoskimies, Ritva - Vähäkuopus, Sari - Kylmäluoma, Senja - Väärälä, Irma
T22KivittäjätLandgrén, PeterPääjärvi, Juha - Hippi, Marjo - Heimonen, Matti
T23Team MedvedOrlov, AlexanderPorotikov, Anton - Yakovlev, Leonid - Petrov, Pavel
T24Team Ranua IINikula, MattiPekkala, Matti - Salo, Esko - Torvinen, Juha - Erkkilä, Jouko
T25SKA St. PetersburgPecherski,ValeriiLebedev, Sergey - Vakin, Mateus - Evert, Sergey
T26Team LuisuKolmonen, RistoByholm, Gösta - Mansikkamäki, Jussi - Puisto, Jani
T27CurlingLassePerkiö, LauriRiikonen, Jouko - Sundholm, Antti - Stark, Seppo
T28Round RobinsRosilainen, JyrkiAlarautalammi, Jukka - Honkkila, Juha - Pitko, Janne - Lehtonen, Jukka

Ilmoittautuneet joukkueet

Seuraavat joukkueet ovat ilmoittautuneet, mutta sarjan järjestäjä ei ole vielä vahvistanut osallistumista.

 Joukkueen nimiKapteeniMuut pelaajatValmentaja
1HC Kiviaita IIMiikkola, JuhaLönnberg, Jukka - Lönnberg, Markku - Miikkola, Petri
2JOKERI