Hyvinkään paikallissarja 2008-2009

Kierrokset
20.11.2008 17.00
  • Rata 1: Eurocks - Rocks n Roll 6-6
22.11.2008 13.00
  • Rata 1: Ice Cubes - Rocks n Roll 3-4
22.11.2008 17.00
  • Rata 2: Ice Cubes - Karvaranteet 12-1
23.11.2008 11.00
  • Rata 1: Eurocks - Karvaranteet 6-0
  • Rata 2: Ankkavaarit - Ice Cubes 9-1
23.11.2008 19.00
  • Rata 1: Ankkavaarit - Karvaranteet 5-3
28.11.2008 13.00
  • Rata 1: Eurocks - Ice Cubes 8-5
28.11.2008 17.00
  • Rata 1: Liikunta - Ikämiehet 5-8
29.11.2008 15.00
  • Rata 2: Team Hestra - Ikämiehet 7-7
29.11.2008 17.00
  • Rata 1: Ankkavaarit - Eurocks 4-11
30.11.2008 11.00
  • Rata 2: Liikunta - Team Hestra 7-7
30.11.2008 15.00
  • Rata 2: Kivilaatikko - Team Hestra 0-7
30.11.2008 19.00
  • Rata 1: Liikunta - Mc Fox 8-2
  • Rata 1: Kivilaatikko - Eurocks 4-7
02.12.2008 17.00
  • Rata 1: Liikunta - Karvaranteet 1-10
02.12.2008 19.00
  • Rata 1: Ice Cubes - Ikämiehet 11-5
  • Rata 2: Ankkavaarit - Team Hestra 10-3
04.12.2008 19.00
  • Rata 2: Mc Fox - Rocks n Roll 4-6
07.12.2008 19.00
  • Rata 1: Kivilaatikko - Mc Fox 7-3
09.12.2008 17.00
  • Rata 2: Kivilaatikko - Ikämiehet 4-7
14.12.2008 19.00
  • Rata 2: Mc Fox - Ikämiehet 8-6
15.12.2008 19.00
  • Rata 2: Rocks n Roll - Karvaranteet 7-5
16.12.2008 19.00
  • Rata 1: Kivilaatikko - Ice Cubes 5-8
17.12.2008 17.00
  • Rata 1: Eurocks - Team Hestra 7-3
22.12.2008 19.00
  • Rata 1: Liikunta - Rocks n Roll 2-13
24.12.2008 10.00
  • Rata 1: Ankkavaarit - Rocks n Roll 6-3
29.12.2008 17.00
  • Rata 2: Rocks n Roll - Ikämiehet 6-5
06.01.2009 19.00
  • Rata 1: Kivilaatikko - Karvaranteet 9-3
  • Rata 2: Ice Cubes - Mc Fox 7-3
10.01.2009 11.00
  • Rata 1: Ankkavaarit - Kivilaatikko 5-5
10.01.2009 13.00
  • Rata 1: Liikunta - Ice Cubes 7-2
10.01.2009 15.00
  • Rata 1: Mc Fox - Karvaranteet 3-7
10.01.2009 17.00
  • Rata 1: Rocks n Roll - Team Hestra 5-3
11.01.2009 11.00
  • Rata 1: Ice Cubes - Team Hestra 6-8
11.01.2009 13.00
  • Rata 1: Ankkavaarit - Liikunta 8-2
  • Rata 1: Kivilaatikko - Rocks n Roll 5-4
11.01.2009 15.00
  • Rata 1: Ikämiehet - Karvaranteet 4-4
11.01.2009 19.00
  • Rata 1: Eurocks - Mc Fox 11-5
12.01.2009 19.00
  • Rata 2: Eurocks - Ikämiehet 10-0
14.01.2009 19.00
  • Rata 1: Ankkavaarit - Mc Fox 10-9
16.01.2009 13.00
  • Rata 1: Ankkavaarit - Ikämiehet 8-3
22.01.2009 19.00
  • Rata 1: Kivilaatikko - Liikunta 8-1
27.01.2009 17.00
  • Rata 2: Kivilaatikko - Karvaranteet 3-5
27.01.2009 19.00
  • Rata 2: Ankkavaarit - Mc Fox 10-3
29.01.2009 19.00
  • Rata 2: Ice Cubes - Ikämiehet 7-4
01.02.2009 15.00
  • Rata 2: Rocks n Roll - Karvaranteet 7-3
02.02.2009 17.00
  • Rata 1: Liikunta - Eurocks 2-14
  • Rata 1: Kivilaatikko - Liikunta 6-5
  • Rata 2: Team Hestra - Ikämiehet 6-6
02.02.2009 19.00
  • Rata 2: Ankkavaarit - Eurocks 5-5
08.02.2009 17.00
  • Rata 1: Kivilaatikko - Ikämiehet 3-6
08.02.2009 19.00
  • Rata 1: Mc Fox - Team Hestra 10-2
09.02.2009 17.00
  • Rata 1: Ankkavaarit - Liikunta 8-5
10.02.2009 17.00
  • Rata 1: Rocks n Roll - Ice Cubes 2-11
10.02.2009 19.00
  • Rata 1: Mc Fox - Ikämiehet 12-5
11.02.2009 19.00
  • Rata 1: Liikunta - Mc Fox 4-6
  • Rata 2: Kivilaatikko - Eurocks 1-12
18.02.2009 17.00
  • Rata 1: Liikunta - Ikämiehet 6-6
19.02.2009 19.00
  • Rata 1: Kivilaatikko - Rocks n Roll 4-8
20.02.2009 17.00
  • Rata 1: Liikunta - Karvaranteet 0-6
22.02.2009 19.00
  • Rata 1: Eurocks - Karvaranteet 8-3
23.02.2009 19.00
  • Rata 2: Eurocks - Rocks n Roll 9-3
25.02.2009 17.00
  • Rata 2: Liikunta - Team Hestra 4-9
26.02.2009 19.00
  • Rata 1: Kivilaatikko - Mc Fox 3-10
27.02.2009 19.00
  • Rata 1: Eurocks - Mc Fox 9-6
28.02.2009 11.00
  • Rata 1: Kivilaatikko - Team Hestra 5-6
28.02.2009 13.00
  • Rata 1: Liikunta - Ice Cubes 2-7
28.02.2009 15.00
  • Rata 1: Rocks n Roll - Ikämiehet 3-4
01.03.2009 11.00
  • Rata 1: Eurocks - Liikunta 9-7
01.03.2009 19.00
  • Rata 1: Rocks n Roll - Team Hestra 8-7
06.03.2009 19.00
  • Rata 1: Ice Cubes - Eurocks 2-5
08.03.2009 11.00
  • Rata 1: Eurocks - Ikämiehet 9-3
08.03.2009 15.00
  • Rata 1: Liikunta - Rocks n Roll 2-10
08.03.2009 17.00
  • Rata 1: Mc Fox - Karvaranteet 8-2
09.03.2009 17.00
  • Rata 1: Karvaranteet - Ikämiehet 3-8
09.03.2009 19.00
  • Rata 2: Kivilaatikko - Ice Cubes 3-7
12.03.2009 19.00
  • Rata 2: Ankkavaarit - Ice Cubes 4-4
13.03.2009 17.00
  • Rata 1: Ankkavaarit - Ikämiehet 7-5
15.03.2009 19.00
  • Rata 1: Ankkavaarit - Kivilaatikko 11-4
  • Rata 2: Ice Cubes - Team Hestra 8-4
17.03.2009 17.00
  • Rata 1: Ankkavaarit - Karvaranteet 8-3
17.03.2009 19.00
  • Rata 2: Rocks n Roll - Mc Fox 2-7
18.03.2009 19.00
  • Rata 1: Ice Cubes - Mc Fox 2-9
22.03.2009 15.00
  • Rata 1: Mc Fox - Team Hestra 9-9