Hyvinkään paikallissarja 2007-2008

Kierrokset
11.11.2007 19.00
  • Rata 1: Eurocks - Ikämiehet 4-6
  • Rata 2: Liuhuvat Lordit - Liikunta 5-9
12.11.2007 19.00
  • Rata 1: Mc Fox - Kivilaatikko-SB 4-9
20.11.2007 17.00
  • Rata 1: Ikämiehet - Kivilaatikko-SB 7-4
20.11.2007 19.00
  • Rata 2: Liuhuvat Lordit - Rocks `n`Roll 3-13
21.11.2007 17.00
  • Rata 1: Eurocks - Rocks `n`Roll 5-5
25.11.2007 17.00
  • Rata 1: Ice Cubes - Liikunta 8-3
26.11.2007 13.00
  • Rata 1: Eurocks - AV 0-6
27.11.2007 19.15
  • Rata 1: Liuhuvat Lordit - Ikämiehet 3-9
04.12.2007 16.00
  • Rata 1: Ikämiehet - Liikunta 8-4
09.12.2007 17.00
  • Rata 1: team Hestra - Liuhuvat Lordit 1-8
11.12.2007 17.00
  • Rata 1: team Hestra - Liikunta 8-3
  • Rata 2: Eurocks - Mc Fox 10-6
11.12.2007 19.00
  • Rata 1: AV - Kivilaatikko-SB 6-1
  • Rata 1: Liikunta - Mc Fox 8-4
  • Rata 2: Rocks `n`Roll - Ikämiehet 4-10
13.12.2007 19.00
  • Rata 1: Ice Cubes - Liuhuvat Lordit 8-3
16.12.2007 15.00
  • Rata 1: Eurocks - Liikunta 13-4
  • Rata 1: Mc Fox - AV 3-5
16.12.2007 17.00
  • Rata 1: Ice Cubes - Rocks `n`Roll 9-3
20.12.2007 19.00
  • Rata 2: Mc Fox - Ikämiehet 8-7
21.12.2007 19.00
  • Rata 1: Ice Cubes - team Hestra 6-4
22.12.2007 19.00
  • Rata 2: Rocks `n`Roll - team Hestra 5-9
27.12.2007 19.00
  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Rocks `n`Roll 6-5
30.12.2007 18.00
  • Rata 1: AV - Ikämiehet 8-6
02.01.2008 19.00
  • Rata 1: Mc Fox - Ice Cubes 3-6
03.01.2008 15.00
  • Rata 2: team Hestra - Ikämiehet 5-7
05.01.2008 13.15
  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Liikunta 7-1
05.01.2008 14.00
  • Rata 1: Ice Cubes - Kivilaatikko-SB 8-1
05.01.2008 19.00
  • Rata 2: AV - team Hestra 0-6
06.01.2008 16.15
  • Rata 2: AV - Rocks `n`Roll 0-6
08.01.2008 19.00
  • Rata 2: Ikämiehet - Ice Cubes 5-10
09.01.2008 19.00
  • Rata 1: Rocks `n`Roll - Mc Fox 7-5
10.01.2008 17.00
  • Rata 1: Rocks `n`Roll - Liikunta 0-11
10.01.2008 19.00
  • Rata 1: Eurocks - Kivilaatikko-SB 5-4
13.01.2008 13.00
  • Rata 1: Ice Cubes - AV 3-7
  • Rata 2: team Hestra - Mc Fox 6-3
13.01.2008 18.00
  • Rata 1: Mc Fox - Liuhuvat Lordit 9-2
  • Rata 2: team Hestra - Kivilaatikko-SB 3-8
14.01.2008 17.00
  • Rata 1: Eurocks - Liuhuvat Lordit 4-4
14.01.2008 19.00
  • Rata 1: Ice Cubes - Eurocks 6-6
15.01.2008 19.00
  • Rata 1: Liuhuvat Lordit - Kivilaatikko-SB 7-5
16.01.2008 17.00
  • Rata 1: Eurocks - team Hestra 7-3
17.01.2008 19.00
  • Rata 1: AV - Liuhuvat Lordit 7-2
22.01.2008 19.00
  • Rata 2: Kivilaatikko-SB - Ice Cubes 9-8
23.01.2008 17.00
  • Rata 2: Liuhuvat Lordit - Ikämiehet 4-9
24.01.2008 19.00
  • Rata 1: Eurocks - AV 7-1
27.01.2008 17.00
  • Rata 1: Mc Fox - team Hestra 9-3
01.02.2008 19.00
  • Rata 1: Liikunta - Eurocks 5-14
03.02.2008 13.00
  • Rata 1: AV - Ice Cubes 5-7
03.02.2008 15.00
  • Rata 1: Eurocks - Ice Cubes 5-5
03.02.2008 17.00
  • Rata 1: Eurocks - Mc Fox 2-6
  • Rata 2: team Hestra - Rocks `n`Roll 3-7
04.02.2008 19.00
  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Ikämiehet 7-3
05.02.2008 17.00
  • Rata 1: Liikunta - Liuhuvat Lordit 9-4
09.02.2008 17.00
  • Rata 1: Ice Cubes - Ikämiehet 8-3
09.02.2008 19.00
  • Rata 1: Eurocks - Ikämiehet 9-1
10.02.2008 13.00
  • Rata 1: Liikunta - Ice Cubes 3-8
10.02.2008 15.00
  • Rata 1: Eurocks - Kivilaatikko-SB 2-6
10.02.2008 17.00
  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - team Hestra 5-5
10.02.2008 19.00
  • Rata 1: AV - Mc Fox 7-5
11.02.2008 17.00
  • Rata 2: Rocks `n`Roll - Ikämiehet 1-8
11.02.2008 19.00
  • Rata 2: Liikunta - Mc Fox 7-6
19.02.2008 11.00
  • Rata 2: Liikunta - Rocks `n`Roll 10-7
20.02.2008 17.15
  • Rata 1: Eurocks - Rocks `n`Roll 12-4
21.02.2008 19.00
  • Rata 2: team Hestra - Ikämiehet 10-3
23.02.2008 14.00
  • Rata 2: Liikunta - Ikämiehet 6-2
23.02.2008 17.00
  • Rata 1: Rocks `n`Roll - Kivilaatikko-SB 8-2
24.02.2008 17.00
  • Rata 1: AV - Rocks `n`Roll 6-2
25.02.2008 17.00
  • Rata 1: AV - Ikämiehet 5-4
25.02.2008 19.00
  • Rata 1: Liuhuvat Lordit - Mc Fox 2-7
27.02.2008 19.00
  • Rata 2: Rocks `n`Roll - Mc Fox 8-9
04.03.2008 17.00
  • Rata 1: Ikämiehet - Mc Fox 5-7
06.03.2008 19.00
  • Rata 2: Mc Fox - Kivilaatikko-SB 8-5
07.03.2008 18.00
  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - Liuhuvat Lordit 6-0
08.03.2008 14.00
  • Rata 1: AV - Liikunta 7-1
09.03.2008 15.00
  • Rata 1: Ice Cubes - Liuhuvat Lordit 7-6
09.03.2008 17.00
  • Rata 1: Eurocks - Liuhuvat Lordit 0-7
09.03.2008 19.00
  • Rata 1: Kivilaatikko-SB - AV 9-4
12.03.2008 17.00
  • Rata 1: AV - Liikunta 0-5
12.03.2008 19.00
  • Rata 1: Ice Cubes - Mc Fox 6-4
24.03.2008 16.00
  • Rata 1: AV - team Hestra 8-4
24.03.2008 16.05
  • Rata 1: Liikunta - Kivilaatikko-SB 8-7
24.03.2008 19.00
  • Rata 1: team Hestra - AV 4-8
28.03.2008 19.00
  • Rata 1: Eurocks - team Hestra 8-1
30.03.2008 16.00
  • Rata 1: Ice Cubes - Rocks `n`Roll 0-6
30.03.2008 18.00
  • Rata 1: Rocks `n`Roll - Liuhuvat Lordit 0-9
30.03.2008 20.00
  • Rata 1: team Hestra - Liikunta 8-0
23.02.2009 19.00
  • Rata 2: Eurocks - Rocks `n`Roll 9-3